Miłość od kuchni

sezon 2 odcinek 8

Miłość od kuchni 2

Natalia, która w tym odcinku szuka prawdziwej miłości to szczera i bezkonfliktowa miłośniczka zwierząt. Obecnie jej największą miłością jest pies – Fibi, któremu podarowała nowe, lepsze życie. Natalia na co dzień pracuje w branży finansowej, a wolny czas spędza głównie z przyjaciółmi, z którymi zazwyczaj spotyka się na mieście. Czy w tym odcinku Natalii uda się poznać, kogoś, kto tak jak ona, uwielbia zwierzęta oraz spędzać czas poza domem?

Nasza bohaterka będzie miała okazję odwiedzić mieszkania trzech mężczyzn, a po szczegółowym ich obejrzeniu wybierze dwa i wróci do nich na kolację, którą przygotują nasi kandydaci.

Janek, kandydat, którego mieszkanie Natalia obejrzy jako pierwsze, jest studentem, dla którego największą pasją jest architektura. W wolnym czasie stara się zadbać o swoją kondycję fizyczną – jeżdżąc na rolkach oraz biegając. Czy coś jednak zaniepokoi Natalię podczas oglądania jego mieszkania?

Drugi kandydat – Marek, który na co dzień wykonuje pracę handlowca, kocha podróże, a jego mieszkanie jest pełnie pamiątek z wszystkich miejsc, jakie udało mu się odwiedzić. Marek postanowił zostawić Natalii słodką niespodziankę! Czy uda mu się tym przekonać Natalię, aby wróciła do niego na kolację?

Ostatnie mieszkanie należy do Patryka, trenera personalnego, który dba nie tylko o swoją tężyznę fizyczną, ale również o to, aby odpowiednio odżywić swój organizm. Patryk uwielbia tańce latynoamerykańskie i jak sam twierdzi bardzo często jest podrywany przez kobiety, choć to jednak lubi być zdobywcą. Czy oglądając jego mieszkanie nasza bohaterka wyciągnie słuszne wnioski?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Nic o sobie nie wiedzą, jednak czeka ich wspólna randka. Jeden uczestnik i trzy osoby, które mają szansę skraść mu serce. Jednak zanim dojdzie do pierwszej randki, może zobaczyć pod nieobecność właścicieli ich mieszkania - na podstawie ich wyglądu może ocenić, jaka jest osoba, która tam mieszka i czy warto się z nią umówić. Wybierającym czasem udaje się trafnie określić charakter i zawód lokatora, jednak nie zawsze! Pomyłki często są źródłem zabawnych sytuacji.

Po obejrzeniu mieszkań uczestnik wybierze dwie z trzech osób, z którymi się spotka. Te natomiast przygotują dla niego kolację. Z kim uczestnik zdecyduje się spotkać drugi raz? Zabawne rozmowy, gorące flirty i prawdziwe zauroczenia. Po intrygujących randkach, uczestnik zadecyduje, którą osobę wybiera i uda się z nią na emocjonującą randkę - niespodziankę!

"Miłość od kuchni" to pełen pozytywnych wibracji program randkowy. Lekki, wprawiający w dobry nastrój cykl dostarczy widzom całej gamy miłych emocji. W tym programie się zakochasz!

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.