Miłość od kuchni

sezon 1 odcinek 3

Miłość od kuchni

Kasia pochodzi z Grójca, jest religijna, studiuje pedagogikę, kocha dzieci i śpiew. Śpiewa w kościelnym chórze i marzy o własnym zespole. Umiejętności wokalne wykorzystuje również prowadząc w przedszkolu zajęcia z rytmiki.

Kasia obejrzy mieszkania trzech kandydatów i wybierze dwóch, z którymi chce się spotkać na kolacji u nich w domu. Pierwszym kandydatem jest Damian, młody dziennikarz, wygadany miłośnik autobusów i kultury szwedzkiej. Jacob, drugi kandydat, to wierzący i praktykujący... tancerz erotyczny. Trzecim kandydatem jest Tihon. Były piłkarz, który mieszkał w kilku krajach a wybrał Polskę, jako miejsce do zamieszkania.

Podczas kolacji Kasia sprawdzi umiejętności wokalne kandydatów. Ciekawe, jakie atrakcje dla Kasi przygotowali panowie i jak potoczą się spotkania....

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Miłość od kuchni to program randkowy, w którym popularne zdanie – „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś" nabiera wyjątkowego znaczenia.

Bohaterowie na podstawie wyglądu mieszkania będą wybierać kandydatów, z którymi zechcą zjeść kolację. W programie widzowie będą mogli podejrzeć, jak mieszkają inni, co jedzą, ale przede wszystkim będą świadkami rodzącej się relacji.

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.