Miłość od kuchni

sezon 2 odcinek 2

Miłość od kuchni 2

Krzysiek pomimo młodego wieku jest niezwykle szarmanckim i dobrze ułożonym mężczyzną. Każda kobieta może czuć się przy nim bezpiecznie, również ze względu na jego pasję, jaką są sztuki walki, które nasz bohater trenuje już od dziecka. Krzysiek jest również bardzo wrażliwą osobą, studiuje psychologię, a w wolnym czasie tańczy balet. Można rzec – mężczyzna idealny! To właśnie on w tym odcinku będzie szukał wybranki swego serca. Najpierw jednak będzie musiał odwiedzić mieszkania trzech kandydatek, a na podstawie tego, co tam znajdzie wybierze właścicielki dwóch z nich, z którymi wybierze się na przygotowane przez nie kolacje. Czy któraś z młodych kobiet wpadnie w oko Krzyśkowi?

Natalia jest bardzo żywiołową dziewczyną, czego odzwierciedleniem są również jej pasje – trenuje kickboxing oraz jeździ na rolkach. Nie jest też typem romantyczki, w związku woli partnerstwo. Czy jej niewielkie i minimalistyczne mieszkanie spodoba się naszemu bohaterowi?

Drugą kandydatką jest również Natalia. Jednak, w odróżnieniu od pierwszej bohaterki, jest osobą dość spokojną, dla której wartości religijne stanowią bardzo ważny element życia. Czy fakt, że Natalia nie mieszka sama będzie dla Krzyśka problemem?

Alena to, jak sama twierdzi, bardzo wrażliwa i emocjonalna osoba. Na co dzień zajmuje się wizażem. Lubi prostą elegancję, co widać po wystroju mieszkania, które w pełni odzwierciedla jej zamiłowanie do estetyki. Czy Krzyśkowi uda się to zauważyć?

Jedno jest pewne - Krzysiek spotka się na kolacjach z dwiema zupełnie różnymi dziewczynami. Jednak którą z nich zaprosi na randkę finałową?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Nic o sobie nie wiedzą, jednak czeka ich wspólna randka. Jeden uczestnik i trzy osoby, które mają szansę skraść mu serce. Jednak zanim dojdzie do pierwszej randki, może zobaczyć pod nieobecność właścicieli ich mieszkania - na podstawie ich wyglądu może ocenić, jaka jest osoba, która tam mieszka i czy warto się z nią umówić. Wybierającym czasem udaje się trafnie określić charakter i zawód lokatora, jednak nie zawsze! Pomyłki często są źródłem zabawnych sytuacji.

Po obejrzeniu mieszkań uczestnik wybierze dwie z trzech osób, z którymi się spotka. Te natomiast przygotują dla niego kolację. Z kim uczestnik zdecyduje się spotkać drugi raz? Zabawne rozmowy, gorące flirty i prawdziwe zauroczenia. Po intrygujących randkach, uczestnik zadecyduje, którą osobę wybiera i uda się z nią na emocjonującą randkę - niespodziankę!

"Miłość od kuchni" to pełen pozytywnych wibracji program randkowy. Lekki, wprawiający w dobry nastrój cykl dostarczy widzom całej gamy miłych emocji. W tym programie się zakochasz!

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.