Miłość od kuchni

sezon 2 odcinek 6

Miłość od kuchni 2

W tym odcinku rządzić będzie młodość! Jacek, nasz główny bohater, jest 20-letnim grafikiem komputerowym. W wolnym czasie trenuje taniec, który jest dla niego największą pasją, do której powrócił nawet po poważnej kontuzji. Jak sam przyznaje, nigdy jeszcze nie był w stałym związku, więc udział w programie jest dla niego szansą na znalezienie tej pierwszej miłości w życiu. Najpierw jednak Jacek będzie musiał odwiedzić mieszkania trzech młodych kobiet, a na podstawie tego, co tam znajdzie wybierze właścicielki dwóch z nich, a następnie uda się do nich na kolacje, które same dla niego przygotują. Czy któraś z nich zawróci mu w głowie?

Masha, z pochodzenia Białorusinka, jest poszukującą prawdziwej i odwzajemnionej miłości 20-letnią studentką. Poza nauką nasza kandydatka czas dzieli pomiędzy pływanie, czyli pasję oraz plecenie warkoczy, czyli pracę. Czy mieszkanie Mashy zaskoczy czymś Jacka?

Najmłodsza z kandydatek - Olimpia, dopiero co wkroczyła w dorosłość, dlatego też mieszka jeszcze wraz z rodzicami. Jednak jej zainteresowania nie są typowo nastoletnie, gdyż Olimpia pasjonuje się kulturą arabską, a jej zainteresowania tym tematem rozpoczęły się od...przeczytania Koranu. Czy Jacka jednak nie odstraszy fakt, że Olimpia nie mieszka sama?

Luiza pochodzi ze Śląska, lecz obecnie mieszka u cioci w Warszawie. 19-letnia kandydatka chciałaby, aby wybranek jej serca był opiekuńczy i spędzał z nią jak najwięcej czasu. Luiza kocha fotografię oraz gotowanie. Czy swoimi umiejętnościami kulinarnymi uda jej się podbić serce naszego bohatera?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Nic o sobie nie wiedzą, jednak czeka ich wspólna randka. Jeden uczestnik i trzy osoby, które mają szansę skraść mu serce. Jednak zanim dojdzie do pierwszej randki, może zobaczyć pod nieobecność właścicieli ich mieszkania - na podstawie ich wyglądu może ocenić, jaka jest osoba, która tam mieszka i czy warto się z nią umówić. Wybierającym czasem udaje się trafnie określić charakter i zawód lokatora, jednak nie zawsze! Pomyłki często są źródłem zabawnych sytuacji.

Po obejrzeniu mieszkań uczestnik wybierze dwie z trzech osób, z którymi się spotka. Te natomiast przygotują dla niego kolację. Z kim uczestnik zdecyduje się spotkać drugi raz? Zabawne rozmowy, gorące flirty i prawdziwe zauroczenia. Po intrygujących randkach, uczestnik zadecyduje, którą osobę wybiera i uda się z nią na emocjonującą randkę - niespodziankę!

"Miłość od kuchni" to pełen pozytywnych wibracji program randkowy. Lekki, wprawiający w dobry nastrój cykl dostarczy widzom całej gamy miłych emocji. W tym programie się zakochasz!

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.