Miłość od kuchni

sezon 2 odcinek 3

Miłość od kuchni 2

W tym odcinku to kobiety będą zabiegały o względy naszego bohatera. Miłości szuka Alan – miłośnik nowych technologii, dla którego idealna wybranka powinna być po prostu... miła. Oprócz tego w kobietach ceni sobie poczucie humoru oraz stabilność emocjonalną. Trzeba przyznać, że nie są to wygórowane wymagania. Czy jednak Alanowi uda się dokonać odpowiedniego wyboru?

Nasz bohater odwiedzi i oceni trzy mieszkania, zamieszkałe przez trzy piękne kobiety. Następnie wybierze z nich dwa i wróci do nich na kolacje, aby bliżej poznać właścicielki. Alan, jak sam mówi, uwielbia dobrze zjeść, więc nasze bohaterki czeka nie lada wyzwanie!

Marta to pasjonatka zdrowego i świadomego życia. Na co dzień swą wiedzę stara się również przekazywać innym, motywując tym samym do zmian. Sama jednak przyznaje, że bywa bałaganiarą. Czy Alan to zauważy?

Agata jest wykształcenia logopedą, jednak jej największą pasją jest taniec dawny. W wolnych chwilach zajmuje się również rekonstrukcją strojów, w których występuje. Bez wątpienia jej pasje mogą budzić zachwyt, tylko czy nasz bohater także będzie go podzielał?

Kasia, ostatnia kandydatka, uwielbia grać na pianinie oraz grać w koszykówkę. Na co dzień pracuje w sklepie z odzieżą. Jak sama przyznaje, w poszukiwaniach wymarzonego partnera jest dość wymagająca, choć ma też duszę romantyczki. Czy mieszkanie jednak w pełni odzwierciedla jej osobowość?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Nic o sobie nie wiedzą, jednak czeka ich wspólna randka. Jeden uczestnik i trzy osoby, które mają szansę skraść mu serce. Jednak zanim dojdzie do pierwszej randki, może zobaczyć pod nieobecność właścicieli ich mieszkania - na podstawie ich wyglądu może ocenić, jaka jest osoba, która tam mieszka i czy warto się z nią umówić. Wybierającym czasem udaje się trafnie określić charakter i zawód lokatora, jednak nie zawsze! Pomyłki często są źródłem zabawnych sytuacji.

Po obejrzeniu mieszkań uczestnik wybierze dwie z trzech osób, z którymi się spotka. Te natomiast przygotują dla niego kolację. Z kim uczestnik zdecyduje się spotkać drugi raz? Zabawne rozmowy, gorące flirty i prawdziwe zauroczenia. Po intrygujących randkach, uczestnik zadecyduje, którą osobę wybiera i uda się z nią na emocjonującą randkę - niespodziankę!

"Miłość od kuchni" to pełen pozytywnych wibracji program randkowy. Lekki, wprawiający w dobry nastrój cykl dostarczy widzom całej gamy miłych emocji. W tym programie się zakochasz!

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.