Miłość od kuchni

sezon 2 odcinek 7

Miłość od kuchni 2

W tym odcinku to mężczyźni będą rządzić w kuchni i swoimi umiejętnościami kulinarnymi spróbują dostać się przez żołądek do serca pięknej Izy. Najpierw jednak nasza bohaterka odwiedzi mieszkania trzech kandydatów, przejrzy je bardzo dokładnie, zajrzy w każdy zakamarek, a następnie wybierze dwa, do których wróci na przygotowane przez naszych kandydatów kolacje. Kogo jednak Iza zaprosi na randkę finałową? Tego dowiecie się oglądając odcinek!

Iza jest wiecznie uśmiechniętą, pełną pozytywnej energii oraz niezaprzeczalnego wdzięku młodą kobietą. Sport, moda, muzyka taniec – są to nieodłączne elementy jej życia. Na co dzień zajmuje się wizażem, który jest dla niej nie tylko pracą, ale również pasją. Iza to kobieta wulkan, wszędzie jej pełno, uwielbia poznawać nowych ludzi, jednak - jak sama mówi - jeszcze w jej życiu nie trafił się odpowiedni mężczyzna, któremu dałaby się uwieść. A może to jednemu z naszych kandydatów uda się zawrócić w głowie szalonej i nieprzewidywalnej Izie?

Piotr, pierwszy kandydat, to mężczyzna, który dokładnie wie, czego chce. Na co dzień wykonuje swoją pracę marzeń, jaką jest bycie barmanem, a w wolnych chwilach oddaje się w pełni swej inne pasji czyli grze w squsha. Jak sam twierdzi – jest typem bałaganiarza. Czy jednak uda mu się doprowadzić mieszkanie do porządku na przyjście nieznajomego gościa?

Kolejnym kandydatem jest Damian, typowy romantyk, uwielbiający długie spacery i kolacje przy świecach. Jak na romantyka przystało, Damian na co dzień zajmuje organizacją ślubów i wesel. Czy jednak mieszkanie w pełni oddaje jego delikatne wnętrze?

Adrian, ostatni z kandydatów, jak sam mówi, w związku lubi kobiety dominujące, jednak w pracy, jako trener personalny i instruktor gry w tenisa, to on musi rozkazywać i rządzić. Adrian uwielbia gotować i zdrowo się odżywiać. Czy Izę zaskoczy zawartość jego lodówki?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Nic o sobie nie wiedzą, jednak czeka ich wspólna randka. Jeden uczestnik i trzy osoby, które mają szansę skraść mu serce. Jednak zanim dojdzie do pierwszej randki, może zobaczyć pod nieobecność właścicieli ich mieszkania - na podstawie ich wyglądu może ocenić, jaka jest osoba, która tam mieszka i czy warto się z nią umówić. Wybierającym czasem udaje się trafnie określić charakter i zawód lokatora, jednak nie zawsze! Pomyłki często są źródłem zabawnych sytuacji.

Po obejrzeniu mieszkań uczestnik wybierze dwie z trzech osób, z którymi się spotka. Te natomiast przygotują dla niego kolację. Z kim uczestnik zdecyduje się spotkać drugi raz? Zabawne rozmowy, gorące flirty i prawdziwe zauroczenia. Po intrygujących randkach, uczestnik zadecyduje, którą osobę wybiera i uda się z nią na emocjonującą randkę - niespodziankę!

"Miłość od kuchni" to pełen pozytywnych wibracji program randkowy. Lekki, wprawiający w dobry nastrój cykl dostarczy widzom całej gamy miłych emocji. W tym programie się zakochasz!

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.