Miłość od kuchni

sezon 1 odcinek 8

Miłość od kuchni

Tomek Jakubiak – bohater tego odcinka to znany szef kuchni, gospodarz licznych programów kulinarnych oraz autor wielu książek, dla którego gotowanie to nie tylko pasja i hobby, ale również powietrze, którym oddycha. Tomek to pasjonat podróży kulinarnych oraz osoba, która bardzo chętnie udziela się charytatywnie, dla którego, jak sam mówi: jedzenie to język szczęścia i miłości. Czy w tym programie uda mu się więc odnaleźć wspólny język z którąś z naszych kandydatek?

Pierwsza z nich to Dominika, kobieta romantyczna, która na co dzień pracuje w jednej z katowickich telewizji. Czas wolny spędza aktywnie, głównie jeżdżąc na rowerze. Dominika kocha... jeść! Czy to więc idealna kandydatka dla naszego bohatera?

Ewelina – druga kandydatka – to istny wulkan energii, z zawodu jest przedszkolanką, a jej największą pasją jest śpiew. Ewelina preferuje kuchnię typowo domową. Czy Tomkowi spodoba się zawartość jej lodówki?

Magdalena, w odróżnieniu do dwóch pozostałych kandydatek, to osoba raczej spokojna i opanowana. Jednak jak sama mówi, lubi imprezować, ale głównie po to, aby się rozerwać. Magdalena tęskni za prawdziwą miłością, ale czy swoimi umiejętnościami kulinarnymi uda jej się podbić serce naszego wymagającego bohatera?

Tomek odwiedzi trzy mieszkania – wybierze z nich dwa, które najbardziej przypadną mu do gustu i wróci do nich na kolacje, aby poznać właścicielki i ocenić ich umiejętności kulinarne. Czy którejś z nich uda się zaskoczyć jego podniebienie?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Miłość od kuchni to program randkowy, w którym popularne zdanie – „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś" nabiera wyjątkowego znaczenia.

Bohaterowie na podstawie wyglądu mieszkania będą wybierać kandydatów, z którymi zechcą zjeść kolację. W programie widzowie będą mogli podejrzeć, jak mieszkają inni, co jedzą, ale przede wszystkim będą świadkami rodzącej się relacji.

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.