Miłość od kuchni

sezon 1 odcinek 5

Miłość od kuchni

Priscilla jest pół-Włoszką, to młoda energiczna wiedząca czego chce stewardessa, która, ze względu na swoją pracę, planuje swoje życie od grafiku do grafiku.

W tym odcinku nasza bohaterka odwiedzi mieszkania trzech mężczyzn, po szczegółowym ich obejrzeniu wybierze dwa i wróci do nich na kolację, którą przygotują nasi kandydaci.

Pierwszym z nich będzie Nuno - Portugalczyk, który przyjechał do Polski na Erasmusa i już został tu na stałe. Kocha polską kuchnię, zwłaszcza schabowe. Uwielbia też podróżować i nie boi się czerpać z życia garściami.

Kolejne mieszkanie, które zobaczy nasza bohaterka należy do Bartka – pracownika infolinii, kochającego swoją pracę. Bartek z wykształcenia jest kucharzem, jednak obecnie gotowanie to jego hobby, a specjalnością są zupy.

Ostatnim kandydatem, którego odwiedzi nasza bohaterka jest Stepan - do Polski przyjechał kilka lat temu i pracuje jako elektromonter. Czas wolny spędza aktywnie, często z kolegami. Mieszka razem z siostrą i jej dzieckiem, z którymi jest bardzo mocno związany.

Czy Priscilla znajdzie wspólny język z naszymi bohaterami? Czy posmakują dania przez nich przygotowane? I kogo ostatecznie wybierze na randkę finałową?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Miłość od kuchni to program randkowy, w którym popularne zdanie – „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś" nabiera wyjątkowego znaczenia.

Bohaterowie na podstawie wyglądu mieszkania będą wybierać kandydatów, z którymi zechcą zjeść kolację. W programie widzowie będą mogli podejrzeć, jak mieszkają inni, co jedzą, ale przede wszystkim będą świadkami rodzącej się relacji.

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.