Miłość od kuchni

sezon 1 odcinek 1

Miłość od kuchni

Kamil jest twórcą disco polo. W tym odcinku pozna Klaudię - królową chaosu, Anię asystentkę korporacji i fotomodelkę Alicję.

Takiego programu randkowego jeszcze nie było!

„Miłość od kuchni” – streszczenie odcinka

Kamil - bohater 1. odcinka "Miłości od kuchni" - pochodzi z Podkarpacia, ale od niedawna szuka nowych możliwości rozwoju w Warszawie. Na co dzień jest twórcą disco polo, co pozwala mu łączyć pasję z dużymi ambicjami i poszukiwaniem własnej wrażliwości. Kamil bardzo by chciał znaleźć dziewczynę, która pomogłaby mu oswoić nowe miasto i wspierać go w karierze - nie wyobraża sobie życia ani bez śpiewania, ani bez miłości.

Jedną z osób, które Kamil może wkrótce spotkać na swojej drodze, jest Klaudia, która mówi o sobie, że jest "królową chaosu". Potem odwiedzi Anię, która jest zapracowaną asystentką w korporacji. Energiczna i również nie boi się być oryginalna - do pracy dojeżdża na hulajnodze, a w domu szyje koc na krośnie i uwielbia rękodzieło. Trzecie mieszkanie, które odwiedzi Kamil, należy do Alicji. Alicja również pochodzi z południa Polski, ale ma już więcej doświadczenia w zdobywaniu stolicy dla siebie: jest fotomodelką, ambitnie marzy jej się także kariera dziennikarki.

Decyzje, które czekają Kamila, nie są łatwe. Czy oglądając mieszkania dziewczyn wyciągnie słuszne dla siebie wnioski?

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.