Miłość od kuchni

sezon 2 odcinek 4

Miłość od kuchni 2

Tym razem miłości szuka pewna siebie, rudowłosa Gabi, która lubi zadbanych, wysportowanych i zaradnych mężczyzn. Nasza bohaterka jest wyzwolonym duchem, co przejawia się zarówno w jej wyglądzie, jak i sposobie zachowania. Czy któryś z naszych kandydatów będzie w stanie podbić jej nietuzinkowe serce?

Najpierw jednak Gabi odwiedzi trzy mieszkania –wybierze z nich dwa, które najbardziej przypadną jej do gustu i wróci do nich na kolacje, aby poznać właścicieli i ocenić ich umiejętności kulinarne.

Damian, nasz pierwszy kandydat, to pasjonat mody i szybkich samochodów. W związku z tym, że na co dzień pracuje w branży modowej, lubi dobrze wyglądać. Sam również próbował swych sił jako model. Czy jednak w kuchni radzi sobie tak samo dobrze jak na wybiegu?

Artur na co dzień pracuje jako trener personalny oraz masażysta. Od najmłodszych lat jego życie kręciło się wokół sportu i tak też jest aktualnie. Czy mieszkanie, które zamieszkuje zdradzi jego zainteresowania?

Największą pasją Adama, ostatniego kandydata, jest muzyka, ale jak sam mówi w kuchni również czuje się bardzo swobodnie. Adama i Gabi jednak łączy jeszcze jedna pasja, a jaka - to dowiecie się oglądając ten odcinek...

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Nic o sobie nie wiedzą, jednak czeka ich wspólna randka. Jeden uczestnik i trzy osoby, które mają szansę skraść mu serce. Jednak zanim dojdzie do pierwszej randki, może zobaczyć pod nieobecność właścicieli ich mieszkania - na podstawie ich wyglądu może ocenić, jaka jest osoba, która tam mieszka i czy warto się z nią umówić. Wybierającym czasem udaje się trafnie określić charakter i zawód lokatora, jednak nie zawsze! Pomyłki często są źródłem zabawnych sytuacji.

Po obejrzeniu mieszkań uczestnik wybierze dwie z trzech osób, z którymi się spotka. Te natomiast przygotują dla niego kolację. Z kim uczestnik zdecyduje się spotkać drugi raz? Zabawne rozmowy, gorące flirty i prawdziwe zauroczenia. Po intrygujących randkach, uczestnik zadecyduje, którą osobę wybiera i uda się z nią na emocjonującą randkę - niespodziankę!

"Miłość od kuchni" to pełen pozytywnych wibracji program randkowy. Lekki, wprawiający w dobry nastrój cykl dostarczy widzom całej gamy miłych emocji. W tym programie się zakochasz!

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.