Miłość od kuchni

sezon 2 odcinek 1

Miłość od kuchni 2

W tym odcinku w kuchni królować będą mężczyźni - to oni będą walczyć o względy naszej głównej bohaterki Ewy. Najpierw jednak Ewa obejrzy trzy mieszkania, na podstawie których oceni naszych kandydatów. Do dwóch z nich wróci na kolację. Czy któremuś z nich uda się zaskoczyć jej wymagające kubki smakowe?

Ewa to skromna, ale jednocześnie pełna pozytywnej energii mieszkanka Warszawy. Na co dzień pracuje w doradztwie podatkowym. Nie jest jednak typem domatorki, a wolny czas spędza głównie w sposób aktywny. Ewa marzy o tym, aby znaleźć mężczyznę, nie tylko zadbanego i dobrze wyglądającego, ale również takiego, który potrafi smacznie gotować! Czy któremuś z naszych kandydatów uda się dotrzeć przez żołądek do jej serca?

Maciej – pierwszy kandydat – to typ macho! Jego główną pasją jest sport i wokół niego toczy się jego życie, na co dzień, jak sam mówi „zawodowo udoskonala ludzkie ciała". Maciej dba o swój wizerunek i lubi być w centrum zainteresowania. Czy jednak jego pewność siebie przekona do siebie naszą bohaterkę?

Piotr z zawodu jest rehabilitantem, pracuje w przychodni, gdzie pomaga dojść do pełni sił ludziom głównie po wypadkach i złamaniach. Trudy pacy odreagowuje grą na saksofonie, która dla niego jest największą pasją. Czy mieszkanie Piotra odzwierciedla jego romantyczną duszę?

Ostatni kandydat – Damian to uwielbiający porządek oraz szybkie samochody mężczyzna. Swój styl określa jako „sportowa elegancja", pasjonuje się zarówno aktywnością fizyczną, jak również modą. W jego życiu nie ma nudy! Czy jego mieszkanie zaskoczy czymś Ewę?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Nic o sobie nie wiedzą, jednak czeka ich wspólna randka. Jeden uczestnik i trzy osoby, które mają szansę skraść mu serce. Jednak zanim dojdzie do pierwszej randki, może zobaczyć pod nieobecność właścicieli ich mieszkania - na podstawie ich wyglądu może ocenić, jaka jest osoba, która tam mieszka i czy warto się z nią umówić. Wybierającym czasem udaje się trafnie określić charakter i zawód lokatora, jednak nie zawsze! Pomyłki często są źródłem zabawnych sytuacji.

Po obejrzeniu mieszkań uczestnik wybierze dwie z trzech osób, z którymi się spotka. Te natomiast przygotują dla niego kolację. Z kim uczestnik zdecyduje się spotkać drugi raz? Zabawne rozmowy, gorące flirty i prawdziwe zauroczenia. Po intrygujących randkach, uczestnik zadecyduje, którą osobę wybiera i uda się z nią na emocjonującą randkę - niespodziankę!

"Miłość od kuchni" to pełen pozytywnych wibracji program randkowy. Lekki, wprawiający w dobry nastrój cykl dostarczy widzom całej gamy miłych emocji. W tym programie się zakochasz!

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.