Miłość od kuchni

sezon 1 odcinek 6

Miłość od kuchni

W tym odcinku królować będzie młodość! Wit to początkujący model, student filozofii i psychologii, pasjonat zielarstwa oraz przede wszystkim wulkan pozytywnej energii, którą postara się zarazić nasze bohaterki. Najpierw jednak będzie musiał odwiedzić ich mieszkania, a na podstawie tego, co tam znajdzie wybierze właścicielki dwóch z nich, z którymi wybierze się na przygotowane przez nich kolacje. Czy któraś z młodych kobiet zawróci w głowie Witowi?

Pierwszą z nich będzie Maryna, prezenterka w telewizji online oraz projektantka zmysłowej bielizny, w której też pozuje i pokazuje się na wybiegach. Czy Witowi spodoba się jej niekonwencjonalny styl bycia?

Kolejne mieszkanie do którego zajrzy Wit należy do Kasi, mogłoby się wydawać spokojnej i ułożonej młodej kobiety, która większość czasu spędza w pracy lub na kursach. Czy jednak Kasia zaskoczy czymś Wita?

Trzecia bohaterka to Weronika, mieszkająca z rodziną uczennica, dla której nauka nie jest jednak najważniejsza - od siedzenia nad książkami woli o wiele bardziej stylizację paznokci. Jednak w przyszłości chciałaby zajmować się resocjalizacją. Czy to ona okaże się idealną kandydatką dla Wita, czy może jednak nasz bohater zaprosi kogoś innego na randkę finałową?

„Miłość od kuchni” – o czym jest program?

Miłość od kuchni to program randkowy, w którym popularne zdanie – „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci, kim jesteś" nabiera wyjątkowego znaczenia.

Bohaterowie na podstawie wyglądu mieszkania będą wybierać kandydatów, z którymi zechcą zjeść kolację. W programie widzowie będą mogli podejrzeć, jak mieszkają inni, co jedzą, ale przede wszystkim będą świadkami rodzącej się relacji.

„Miłość od kuchni” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.