Rozenek cudnie chudnie

Co robić, by po porodzie odzyskać zgrabną sylwetkę i dobrą formę bez efektu jo-jo? Jak mądrze korzystać z diet? Do jakich specjalistów udać się po poradę? Jak połączyć to z wymagającą nie lada wysiłku opieką nad maluszkiem? Zobacz jak będzie wyglądała droga Małgorzaty Rozenek-Majdan do wymarzonej figury!

Rozenek cudnie chudnie - opis programu

Ciąża, szczególnie ta długo wyczekiwana, jest źródłem szczęścia. Niezależnie od radości związanych z powiększeniem rodziny, dziewięć miesięcy poprzedzających poród to prawdziwe wyzwanie dla organizmu każdej mamy. W ostatnim czasie przez podobne doświadczenia przeszła również Małgorzata Rozenek-Majdan. Nowy cykl TVN Style zburzy mit gwiazd, które miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się już wysportowanym ciałem!

„Rozenek cudnie chudnie” umożliwi towarzyszenie Małgorzacie w odzyskiwaniu formy po upragnionej ciąży. Widzowie będą mieć okazję asystowania gwieździe w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. W każdym odcinku zobaczymy moc porad, przepisów i przekonamy się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga. A odchudzać się należy mądrze i z głową!

Rozenek cudnie chudnie - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Rozenek cudnie chudnie, sezon 1, odcinek 8 Rozenek cudnie chudnie, sezon 1, odcinek 7 Rozenek cudnie chudnie, sezon 1, odcinek 6 Rozenek cudnie chudnie, sezon 1, odcinek 5 Rozenek cudnie chudnie, sezon 1, odcinek 4 Rozenek cudnie chudnie, sezon 1, odcinek 3 Rozenek cudnie chudnie, sezon 1, odcinek 2 Rozenek cudnie chudnie, sezon 1, odcinek 1