Beauty ekspert

Chcesz być piękna i zadbana? Najłatwiej wybrać się do ekskluzywnego gabinetu kosmetycznego oraz kupić drogie i dobre kremy. Nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz – nie idą na łatwiznę! Podpowiedzą widzom, jak za dużo mniejsze pieniądze stworzyć salon piękności we własnym domu.

Każdemu od czasu do czasu marzy się weekend w spa. Jak zorganizować sobie tego typu wypoczynek, nie wychodząc z mieszkania? Okazuje się, że czasem wystarczy kilka sprawdzonych produktów i gadżetów pielęgnacyjnych oraz dobre chęci. Jak to zrobić?
Firmy kosmetyczne prześcigają się w wypuszczaniu na rynek różnego rodzaju produktów. Co z tego gąszczu propozycji wybrać dla siebie? Jak dopasować kosmetyki do indywidualnych potrzeb? W co warto zainwestować czas i pieniądze, nie kierując się tylko tymczasową modą? Czego nie powinno zabraknąć w podręcznej torebce?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania znają nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz. Zdradzą widzom najlepsze urodowe triki. Lidia przetestuje na sobie wszystko, co pokaże w programie. Wyłapie najważniejsze nowinki kosmetyczne, żeby nikt nie pozostał w tyle. Ula jest specjalistką od domowych patentów. Jak zrobić maseczkę do twarzy z tego, co mamy w lodówce?

Beauty ekspertsezon 2 odcinek 12 Piękne dłonie Beauty ekspertsezon 2 odcinek 11 Recepta na problemy z cerą Beauty ekspertsezon 2 odcinek 10 Walka z cellulitem Beauty ekspertsezon 2 odcinek 9 Dla fanek makijażu Beauty ekspertsezon 2 odcinek 8 Oczyszczanie twarzy Beauty ekspertsezon 2 odcinek 7 Łatwe pakowanie na wyjazd Beauty ekspertsezon 2 odcinek 6 Piękna fryzura bez wizyty u fryzjera Beauty ekspertsezon 2 odcinek 5 Sposoby na szybką poprawę wyglądu Beauty ekspertsezon 2 odcinek 4 Śnieżnobiały uśmiech i zadbane usta Beauty ekspertsezon 2 odcinek 3 Walka o szczupłą sylwetkę Beauty ekspertsezon 2 odcinek 2 Jak zatrzymać upływający czas Beauty ekspertsezon 2 odcinek 1 Piękna skóra i lśniące włosy Beauty ekspertsezon 1 odcinek 10 Szybkie odmłodzenie i metamorfoza zwyciężczyni konkursu Beauty ekspertsezon 1 odcinek 9 Oczy pod lupą Beauty ekspertsezon 1 odcinek 8 Fokus na paznokcie Beauty ekspertsezon 1 odcinek 7 Depilacja i opalanie Beauty ekspertsezon 1 odcinek 6 Kosmetyczne nowości Beauty ekspertsezon 1 odcinek 5 Peelingi, pielęgnacja stóp i kosmetyki 2w1 Beauty ekspertsezon 1 odcinek 4 Domowy masaż i długie rzęsy Beauty ekspertsezon 1 odcinek 3 Zdrowy wygląd i nawilżenie włosów Beauty ekspertsezon 1 odcinek 2 Oczyszczanie i wybielanie Beauty ekspertsezon 1 odcinek 1 Piękny początek