Beauty ekspert

Chcesz być piękna i zadbana? Najłatwiej wybrać się do ekskluzywnego gabinetu kosmetycznego oraz kupić drogie i dobre kremy. Nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz – nie idą na łatwiznę! Podpowiedzą widzom, jak za dużo mniejsze pieniądze stworzyć salon piękności we własnym domu.

Każdemu od czasu do czasu marzy się weekend w spa. Jak zorganizować sobie tego typu wypoczynek, nie wychodząc z mieszkania? Okazuje się, że czasem wystarczy kilka sprawdzonych produktów i gadżetów pielęgnacyjnych oraz dobre chęci. Jak to zrobić?
Firmy kosmetyczne prześcigają się w wypuszczaniu na rynek różnego rodzaju produktów. Co z tego gąszczu propozycji wybrać dla siebie? Jak dopasować kosmetyki do indywidualnych potrzeb? W co warto zainwestować czas i pieniądze, nie kierując się tylko tymczasową modą? Czego nie powinno zabraknąć w podręcznej torebce?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania znają nowe prowadzące TVN Style – Lidia Piechota i Ula Chincz. Zdradzą widzom najlepsze urodowe triki. Lidia przetestuje na sobie wszystko, co pokaże w programie. Wyłapie najważniejsze nowinki kosmetyczne, żeby nikt nie pozostał w tyle. Ula jest specjalistką od domowych patentów. Jak zrobić maseczkę do twarzy z tego, co mamy w lodówce?

Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 12Piękne dłonie Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 11Recepta na problemy z cerą Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 10Walka z cellulitem Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 9Dla fanek makijażu Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 8Oczyszczanie twarzy Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 7Łatwe pakowanie na wyjazd Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 6Piękna fryzura bez wizyty u fryzjera Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 5Sposoby na szybką poprawę wyglądu Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 4Śnieżnobiały uśmiech i zadbane usta Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 3Walka o szczupłą sylwetkę Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 2Jak zatrzymać upływający czas Beauty ekspert, sezon 2, odcinek 1Piękna skóra i lśniące włosy Beauty ekspert, sezon 1, odcinek 10Szybkie odmłodzenie i metamorfoza zwyciężczyni konkursu Beauty ekspert, sezon 1, odcinek 9Oczy pod lupą Beauty ekspert, sezon 1, odcinek 8Fokus na paznokcie Beauty ekspert, sezon 1, odcinek 7Depilacja i opalanie Beauty ekspert, sezon 1, odcinek 6Kosmetyczne nowości Beauty ekspert, sezon 1, odcinek 5Peelingi, pielęgnacja stóp i kosmetyki 2w1 Beauty ekspert, sezon 1, odcinek 4Domowy masaż i długie rzęsy Beauty ekspert, sezon 1, odcinek 3Zdrowy wygląd i nawilżenie włosów Beauty ekspert, sezon 1, odcinek 2Oczyszczanie i wybielanie Beauty ekspert, sezon 1, odcinek 1Piękny początek