Orzeł czy Reszka

Program, w którym pod przykrywką lekkiej zabawy toczy się zacięta rywalizacja. Znane twarze TTV już po raz kolejny wyruszą w szaloną podróż. To, jak będzie ona wyglądać, zależy od rzutu monetą i ich kreatywności. Wygrani dostaną budżet bez ograniczeń, przegrani – 100 dolarów na dwa dni.  Dla którego z bohaterów wyjazd pozostanie niezapomnianym przeżyciem?

Zobaczyć, spróbować i poznać najlepsze rzeczy ze złotą kartą w ręku?! Nic prostszego! Czy, mając do dyspozycji tylko 100 dolarów, jest się automatycznie skazanym na nudę i brak atrakcji? Nic bardziej mylnego! Uczestnicy  programu „Orzeł czy reszka?” przekonają się, że w wyprawach nie chodzi o pieniądze, ale o fantazję i nowe doświadczenia. W nowym sezonie uroki wakacyjnych lokalizacji przetestują m.in. znani z „Gogglebox. Przed telewizorem”: Izabela Zeiske, bliźniaczki Ewa Rogalska i Agnieszka Kuszewska oraz prowadzący program „Usterka” – Łukasz i Adam Milcz. Nie zabraknie również Przemka Kossakowskiego, Malwiny Wędzikowskiej, Janka Pirowskiego, Dagmary Kaźmierskiej oraz Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta.

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki dostępne na platformie VOD player.pl.

Orzeł czy Reszka, sezon 2, odcinek 8 Orzeł czy Reszka, sezon 2, odcinek 7 Orzeł czy Reszka, sezon 2, odcinek 6 Orzeł czy Reszka, sezon 2, odcinek 5 Orzeł czy Reszka, sezon 2, odcinek 4 Orzeł czy Reszka, sezon 2, odcinek 3 Orzeł czy Reszka, sezon 2, odcinek 2 Orzeł czy Reszka, sezon 2, odcinek 1