Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

Sonia Bohosiewicz, na co dzień popularna aktorka i piosenkarka, odwiedzi rodziców w rodzinnych Żorach, na Śląsku, podczas wakacji. Powrót w te strony i odwiedziny w starym mieszkaniu na blokowisku wzbudzą wspomnienia.

Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec - opis programu

Sonia Bohosiewicz, na co dzień popularna aktorka i piosenkarka, odwiedzi rodziców w rodzinnych Żorach, na Śląsku, podczas wakacji. Powrót w te strony i odwiedziny w starym mieszkaniu na blokowisku wzbudzą wspomnienia. Przypadkowo odkryte pamiętniki i stare fotografie z dzieciństwa to także możliwość, by przyjrzeć się dzieciństwu i dorastaniu z perspektywy dojrzałej kobiety, matki i córki. Okazji do rozmów nie zabraknie, ponieważ Sonia wspólnie z ojcem spędzi czas na odnowieniu starej przyczepy kempingowej. Wir sprawczych działań będzie jednocześnie refleksją, że czas spędzony z tatą jest niezwykle cenny. Te wakacje przypomną aktorce, by być tu i teraz, bez portali społecznościowych, mediów, terminów i zawodowych zobowiązań.

Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec - gdzie obejrzysz?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 4, odcinek 6 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 4, odcinek 5 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 4, odcinek 4 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 4, odcinek 3 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 4, odcinek 2 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 4, odcinek 1 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 3, odcinek 6 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 3, odcinek 5 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 3, odcinek 4 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 3, odcinek 3 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 3, odcinek 2 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 3, odcinek 1 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 2, odcinek 9 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 2, odcinek 8 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 2, odcinek 7 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 2, odcinek 6 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 2, odcinek 5 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 2, odcinek 4 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 2, odcinek 3 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 2, odcinek 2 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 2, odcinek 1 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 1, odcinek 9 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 1, odcinek 8 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 1, odcinek 7 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 1, odcinek 6 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 1, odcinek 5 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 1, odcinek 4 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 1, odcinek 3 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 1, odcinek 2 Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec, sezon 1, odcinek 1