Tak smakuje dziękuję

„Tak smakuję dziękuję” to program, w którym podziękowania mają wyjątkowy smak. Wyjątkowy, ponieważ to najmłodsi postanowią odwdzięczyć się dorosłym.

Tak smakuje dziękuję - opis programu

Dzieci często mają swoich idoli. Oprócz postaci z bajek, filmów czy gier, to również bohaterowie życia codziennego, którzy poprzez swoje zaangażowanie stali się dla nich dużym wsparciem i wzorem do naśladowania. Chcąc zrobić coś wyjątkowego i od serca, dzieci przygotują samodzielnie pyszną kolację dla swoich autorytetów. Podziękują ludziom, których podziwiają, którzy im pomogli albo są dla nich wsparciem na co dzień. W realizacji tego planu pomoże im Pascal Brodnicki, który przemierzy całą Polskę w poszukiwaniu najbardziej inspirujących osób.

W każdym odcinku poznamy inną historię, a dzieci podziękują swoim bohaterom poprzez przygotowanie uroczystej kolacji, stworzonej w tajemnicy przed nimi. W wyborze menu i rozdzieleniu zadań pomoże im Pascal. Pod jego wodzą niespodzianka na pewno się uda, a finał będzie pełen wzruszeń.

Tak smakuje dziękuję - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl

Tak smakuje dziękuję, sezon 1, odcinek 6 Tak smakuje dziękuję, sezon 1, odcinek 5 Tak smakuje dziękuję, sezon 1, odcinek 4 Tak smakuje dziękuję, sezon 1, odcinek 3 Tak smakuje dziękuję, sezon 1, odcinek 2 Tak smakuje dziękuję, sezon 1, odcinek 1