Randkowicze w Australii

Pierwsza randka to nie taka prosta sprawa, zwłaszcza, jeśli podgląda Cię czterdzieści kamer ukrytych na sali restauracyjnej!

"Randkowicze w Australii" - o czym program

Na szczęście uczestnicy programu "Randkowicze" nie są osamotnieni. Dookoła nich siedzi więcej par znajdujących się w podobnej sytuacji. Kto naprawdę szuka miłosci a kto przyszedł tylko na "podryw"? Kto zakocha się od pierwszego wejrzenia a kto potrzebuje więcej czasu, żeby dojrzeć do uczucia? Kto wyjdzie ze swoim randkowym partnerem pod rękę a kto ucieknie w podskokach od osoby siedzącej przy jego stoliku? Być może wśród randkowiczów znajdą się także tacy, które zdecydują się na kolejne spotkanie, a ich historia zakończy się szczęśliwie?

"Randkowicze w Australii" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl

Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 12 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 11 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 10 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 9 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 8 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 7 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 6 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 5 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 4 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 3 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 2 Randkowicze w Australiisezon 2 odcinek 1