Zanim Cię zobaczę

Na jakie cechy u potencjalnego partnera najpierw zwracasz uwagę? Czy według Ciebie liczy się tylko pierwsze wrażenie? Co Twoim zdaniem sprawia, że się w sobie zakochujemy? Czas to sprawdzić! Zapraszamy na pełen emocji program, w którym atrakcyjny wygląd wcale nie pomaga w znalezieniu drugiej połówki.

Zanim Cię zobaczę - o czym jest program?

W każdym odcinku singielka wybierze jednego z trzech kawalerów, podglądając jego codzienność. Kobieta przez kilka dni będzie obserwować świat z perspektywy potencjalnego kandydata, dzięki kamerkom, w które wyposażono wcześniej mężczyzn.

„Zanim Cię zobaczę” to pierwszy w historii program, w którym „pary” będą umawiały się na wirtualne randki i spotkania w zaciemnionej sali. W finale bohaterka będzie musiała dokonać wyboru „w ciemno", kierując się wyłącznie głosem serca. Dopiero wtedy dowiemy się, czy wybranek był taki, jak go sobie wyobrażała. Czy usłyszymy głos zachwytu? Czy może spotkania będą - delikatnie mówiąc - rozczarowujące? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach.

Jedno jest pewne, Gabi Drzewiecka postara się udowodnić, że to nie uroda, a pasje i życie, jakie toczymy, tworzą nasz charakter i sprawiają, że jesteśmy w stanie kogoś sobą zainteresować.

Zanim Cię zobaczę - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz  w player.pl.


Zanim Cię zobaczę, odcinek 8 Zanim Cię zobaczę, odcinek 7 Zanim Cię zobaczę, odcinek 6 Zanim Cię zobaczę, odcinek 5 Zanim Cię zobaczę, odcinek 4 Zanim Cię zobaczę, odcinek 3 Zanim Cię zobaczę, odcinek 2 Zanim Cię zobaczę, odcinek 1