Zanim Cię zobaczę

odcinek 1

Zanim Cię zobaczę

W pierwszym odcinku programu "Zanim Cię zobaczę" Gabi Drzewiecka pomoże znaleźć miłość 26-letniej Patrycji, mamie 4-letniego chłopca. Bohaterka, choć bardzo młoda, jest niezwykle dojrzała jak na swój wiek. Swoje życie poświęciła macierzyństwu, bo ojciec nie utrzymuje kontaktu z dzieckiem. Jako młoda mama dziewczyna musiała zrezygnować ze spontanicznych spotkań z rówieśnikami. Teraz Patrycja postanowiła, zmienić swoje życie. Szuka odpowiedzialnego partnera, który otoczyłby opieką ją i jej synka.  Czy takim typem okaże się któryś z trzech kandydatów? Przed podjęciem decyzji, dziewczyna sprawdzi, jak wygląda codzienność Gabriela - biznesmena, który robi karierę również jako model, Irka, który pracuje jako budowlaniec oraz Nuna- biznesmena i gentelmana, Portugalczyka mieszkającego od wielu lat w Polsce.

Zanim Cię zobaczę - o czym jest program?

W każdym odcinku singielka wybierze jednego z trzech kawalerów, podglądając jego codzienność. Kobieta przez kilka dni będzie obserwować świat z perspektywy potencjalnego kandydata, dzięki kamerkom, w które wyposażono wcześniej mężczyzn.

„Zanim Cię zobaczę” to pierwszy w historii program, w którym „pary” będą umawiały się na wirtualne randki i spotkania w zaciemnionej sali. W finale bohaterka będzie musiała dokonać wyboru „w ciemno", kierując się wyłącznie głosem serca. Dopiero wtedy dowiemy się, czy wybranek był taki, jak go sobie wyobrażała. Czy usłyszymy głos zachwytu? Czy może spotkania będą - delikatnie mówiąc - rozczarowujące? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach.

Jedno jest pewne, Gabi Drzewiecka postara się udowodnić, że to nie uroda, a pasje i życie, jakie toczymy, tworzą nasz charakter i sprawiają, że jesteśmy w stanie kogoś sobą zainteresować.

Zanim Cię zobaczę - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz  w player.pl.