Zanim Cię zobaczę

odcinek 2

Zanim Cię zobaczę

Bohaterką drugiego odcinka "Zanim cię zobaczę" jest Julia. Szalona 23-latkę jest niezwykle samodzielna i bardzo zaradna, kocha dzieci podróże i... nocne życie. Marzy, żeby w świecie klubów nocnych zanleźć miłość. Czy spotka ją gorzkie rozczarowanie? Gabi Drzewiecka ma nadzieję, że oczaruje ją jeden z trzech potencjalnych kandydatów: ciepły i romantyczny Mateusz, który pracuje w objazdowym teatrze dla dzieci i pisze wiersze dla swoich dziewczyn?, Artur, który tak jak Julia kocha nocne życie, czy może Jacek- pasjonat sportu i aktywnego życia?

Julia do końca programu nie dowie się, jak wyglądają kandydaci. Wybierze w ciemno. Czy w któryś się zakocha, zanim go zobaczy?

Zanim Cię zobaczę - o czym jest program?

„Zanim Cię zobaczę” to pierwszy w historii program, w którym „pary” będą umawiały się na wirtualne randki i spotkania w zaciemnionej sali. W finale bohaterka będzie musiała dokonać wyboru „w ciemno", kierując się wyłącznie głosem serca. Dopiero wtedy dowiemy się, czy wybranek był taki, jak go sobie wyobrażała. Czy usłyszymy głos zachwytu? Czy może spotkania będą - delikatnie mówiąc - rozczarowujące? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach.

Zanim Cię zobaczę - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz w player.pl.