Gosia i Ernest: Nowe Porządki

W produkcji wystąpią znani z serialu „19+” Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał - aktorzy, influencerzy, uczestnicy 2. sezonu programu „Ameryka Express”, a w życiu prywatnym - młode małżeństwo.


Gosia i Ernest: Nowe Porządki - opis

W produkcji wystąpią znani z serialu „19+” Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał - influencerzy, uczestnicy tegorocznej edycji programu „Ameryka Express”, a w życiu prywatnym - małżeństwo.
16 krótkich odcinków skupiać będzie się na prywatnym życiu młodych aktorów tuż po ślubie i wyprowadzce do własnego mieszkania. Czy ślub zmienia coś w relacjach między dwojgiem młodych, zakochanych ludzi? Czy przy okazji takich milowych kroków – trzeba coś w życiu zmienić, przeorganizować się, przewietrzyć szafy i zacząć wszystko inaczej i od nowa? W krótkich, komediowych odcinkach będziemy mieli okazję podejrzeć jak Gosia i Ernest radzą sobie w zwrotnym momencie wspólnego życia…. Jednak czujemy, że odpowiedź na te i inne pytania nie będzie łatwa, bo wiadomo, że kto się lubi – ten się czubi. Partnerem serii jest właściciel aplikacji Vinted.


Gosia i Ernest: Nowe Porządki - gdzie obejrzeć?

Premierowe odcinki miniserialu „Gosia i Ernest - Nowe Porządki” na antenie TVN7 obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godz. 19.25 oraz na platformie VOD player.pl.

Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 16 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 15 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 14 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 13 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 12 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 11 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 10 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 9 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 8 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 7 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 6 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 5 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 4 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 3 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 2 Gosia i Ernest: Nowe Porządki, odcinek 1