Pasja na Krawędzi

Bartek Ostałowski jest jedynym na świecie profesjonalnym drifterem, który prowadzi… stopą! Mimo wypadku, w wyniku którego stracił obie ręce, spełnia swoje marzenia i rywalizuje z innymi kierowcami na najważniejszych imprezach sportowych na świecie. Jego program udowadnia, że niemożliwe nie istnieje!

Pasja na krawędzi - o programie

Bartek Ostałowski to jedna z legend polskiej motoryzacji. Znany drifter od kilku lat prowadzi popularnego vloga, w którym testuje wyjątkowe samochody i relacjonuje najważniejsze imprezy sportowe. Rozmawia z gwiazdami motoryzacji, przedstawicielami świata sportu, biznesu, a także zwykłymi ludźmi, którzy zarażają nietypową pasją. Jego gośćmi byli już m. in. Krzysztof Hołowczyc i Richard Hammond.

Pasja na krawędzi - gdzie oglądać

Program oglądaj na platformie VOD player.pl

Pasja na Krawędzi, odcinek 29 Pasja na Krawędzi, odcinek 28 Pasja na Krawędzi, odcinek 27 Pasja na Krawędzi, odcinek 26 Pasja na Krawędzi, odcinek 25 Pasja na Krawędzi, odcinek 24 Pasja na Krawędzi, odcinek 23 Pasja na Krawędzi, odcinek 22 Pasja na Krawędzi, odcinek 21 Pasja na Krawędzi, odcinek 20 Pasja na Krawędzi, odcinek 19 Pasja na Krawędzi, odcinek 18 Pasja na Krawędzi, odcinek 17 Pasja na Krawędzi, odcinek 16 Pasja na Krawędzi, odcinek 15 Pasja na Krawędzi, odcinek 14 Pasja na Krawędzi, odcinek 13 Pasja na Krawędzi, odcinek 12 Pasja na Krawędzi, odcinek 11 Pasja na Krawędzi, odcinek 10 Pasja na Krawędzi, odcinek 9 Pasja na Krawędzi, odcinek 8 Pasja na Krawędzi, odcinek 7 Pasja na Krawędzi, odcinek 6 Pasja na Krawędzi, odcinek 5 Pasja na Krawędzi, odcinek 4 Pasja na Krawędzi, odcinek 3 Pasja na Krawędzi, odcinek 2 Pasja na Krawędzi, odcinek 1 Pasja na Krawędzi, odcinek 1