Na dobrych fundamentach

Karen i jej córka Mina odnawiają domy w swoim rodzinnym mieście – Indianapolis. Kupują zniszczone nieruchomości i remontują jedną posiadłość po drugiej, przekształcając je w perełki, które błyszczą na rynku nieruchomości!

„Na dobrych fundamentach” – o czym jest program?

Dziewczyny tworzą niesamowity duet, który wspaniale się uzupełnia. Mina ma nieocenioną wiedzę w zakresie rynku nieruchomości. Z kolei Karen posiada doświadczenie w projektowaniu i renowacji domów. Razem sprawiają, że stare i zniszczone domy odzyskują swój dawny blask! Zawsze mogą liczyć też na swoją rodzinę – zwłaszcza w rozbiórce starych nieruchomości.

Mina i Karen nie tylko odnawiają, ale też podejmują się budowy domu od podstaw! Dziewczyny udowadniają, że ważny jest nie tylko remont domu, ale i dobre fundamenty.

Na widzów czeka mnóstwo nowych projektów, niesamowitych lokalizacji, a przede wszystkim zadowolonych, nowych mieszkańców!

„Na dobrych fundamentach” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki programu będzie można obejrzeć od września w każdą środę o godz. 22:00 na antenie HGTV oraz na player.pl. Pierwszy odcinek już 5 września!

Na dobrych fundamentach sezon 3 odcinek 8 Na dobrych fundamentach sezon 3 odcinek 7