Dżentelmeni i wieśniacy

Nie tylko płeć piękna ma odwagę zmierzyć się z zaskakującą rzeczywistością życia na wsi i luksusowym wielkomiejskim stylem.
Sukces serii „DAMY I WIEŚNIACZKI” sprawił, że jesienią w TTV szlakiem przetartym przez panie wyruszą tym razem panowie.

DŻENTELMENI I WIEŚNIACY zaskoczą tych, którzy myśleli, że mężczyźni potrafią jedynie siedzieć przed telewizorem.

W serii DŻENTELMENI I WIEŚNIACY męska duma mieszczan zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością wsi. Czy łatwo im będzie się przesiąść z wypasionej fury na… furmankę czy ciągnik?   Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze?

Formuła  doskonale znanego widzom programu pozostaje ta sama.  Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia dżentelmenem wystarczy mieć  wypchany portfel, luksusowe auto i piękne kobiety u boku?

Siła programu polega na prawdziwej dawce reality, z którą mierzą się bohaterowie. Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia.
Sprawdzimy czy ceniący markowe ciuchy dżentelmen, ma szansę modnie się ubrać w wiejskim lumpeksie? Czy uwielbiający szybkie samochody właściciel agencji modelek z podobną pasją poprowadzi traktor?  Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi.

Nie mniejsze emocje towarzyszyć będą drugiej stronie. Czy gospodarz, nie przywiązujący wagi do swojego wyglądu, sprosta trendom mody miejskiej i godnie zniesie depilację całego ciała?

Jakie szanse na karierę modela ma  pracownik zakładu wulkanizacyjnego z głębokiej prowincji?

Dżentelmeni i wieśniacy sezon 2 odcinek 6 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 2 odcinek 5 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 2 odcinek 4 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 2 odcinek 3 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 2 odcinek 2 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 2 odcinek 1 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 1 odcinek 6 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 1 odcinek 5 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 1 odcinek 4 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 1 odcinek 3 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 1 odcinek 2 Dżentelmeni i wieśniacy sezon 1 odcinek 1