Dżentelmeni i wieśniacy

Nie tylko płeć piękna ma odwagę zmierzyć się z zaskakującą rzeczywistością życia na wsi i luksusowym wielkomiejskim stylem. Sukces serii „Dam i Wieśniaczek” sprawił, że przetartym przez panie szlakiem teraz wyruszyli  panowie. Dżentelmeni i Wieśniacy zaskoczą tych, którzy myśleli, że mężczyźni potrafią jedynie siedzieć przed telewizorem.

Dżentelmeni i Wieśniacy - O programie?

Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia dżentelmenem wystarczy mieć wypchany portfel, luksusowe auto i piękne kobiety u boku? Czy łatwo im będzie się przesiąść z wypasionej fury na… furmankę czy ciągnik?   Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze?

Dżentelmeni i Wieśniacy - Co w trzecim sezonie?

Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia. Sprawdzimy czy ceniący markowe ciuchy dżentelmen, ma szansę modnie się ubrać w wiejskim lumpeksie? Czy uwielbiający szybkie samochody właściciel agencji modelek z podobną pasją poprowadzi traktor?  Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi.

Dżentelmeni i Wieśniacy - Gdzie oglądać?

Wszystkie trzy sezony programu reality-show oglądaj na antenie TTV oraz online na VOD player.pl. Premiera w każdy piątek o godzinie 23.00

Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 2, odcinek 6 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 2, odcinek 5 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 2, odcinek 4 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 2, odcinek 3 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 2, odcinek 2Zdjęty na prośbę Anny Tarasiewicz-Staniak 24.04 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 2, odcinek 1 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 1, odcinek 6 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 1, odcinek 5 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 1, odcinek 4 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 1, odcinek 3 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 1, odcinek 2 Dżentelmeni i wieśniacy, sezon 1, odcinek 1