Zakup kontrolowany za granicą

Jak wyglądają realia kupowania używanych samochodów na europejskich rynkach? Jakie przeszkody można napotkać po drodze i jak sobie z nimi radzić? Czy poza granicami Polski zawsze można liczyć na pomoc rodaka prowadzącego tam interesy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w nowym programie Adama Kornackiego "Zakup kontrolowany za granicą", w którym pomagamy widzom wrócić na kołach do kraju wymarzonym autem.

Zakup kontrolowany za granicą – opis programu

Adam Kornacki i jego ekipa od wielu lat z sukcesami pomagają klientom znaleźć wymarzone auta na trudnym polskim rynku samochodowym. Teraz podejmują kolejne wyzwanie - poszukają najlepszych okazji w Niemczech, Holandii, Włoszech i USA! Odwiedzimy cztery rynki, z których Polacy lubią ściągać samochody - poznamy specyfikę kupowania aut w różnych krajach, doradzimy jak zorganizować taki wyjazd po własne cztery kółka, sprawdzimy jak załatwia się pozakupowe formalności i policzymy, czy sprowadzanie samochodu zza granicy zawsze się opłaca. W pierwszej serii wybierzemy się między innymi po niedrogiego youngtimera, praktyczny pięciodrzwiowy kompakt i luksusowego klasyka.

„Zakup kontrolowany za granicą” – gdzie oglądać?

Fascynujący program motoryzacyjny oglądaj na kanale TVN Turbo oraz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl.

Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 12Włochy Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 11Włochy Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 10USA Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 9Niemcy Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 8Niderlandy Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 7USA Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 6Niemcy Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 5Niderlandy Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 4USA Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 3Niemcy Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 2Niderlandy Zakup kontrolowany za granicą, odcinek 1USA