W trasie z Aspergerem

Czwórka przyjaciół z zespołem Aspergera zakłada grupę komediową i wyrusza na tournee po Ameryce. Oto film dokumentalny będący zapisem ich niesamowitej podróży.

W trasie z Aspergerem – opis

„Asperger's Are Us” to amerykańska grupa komików, w której skład wchodzą: Noah, Michael, Ethan oraz Jack. Każdy z nich cierpi na zespół Aspergera. Przypadłość nie przeszkadza jednak chłopakom normalnie funkcjonować. Co więcej, utworzyli oni zespół komediowy, w którym mogą realizować swoje pomysły. Teraz właśnie wyruszają w trasę po Ameryce. Sześciotygodniową podróż z Los Angeles do Bostonu odbędą w starym kamperze. Ich wyprawa pełna będzie wzlotów i upadków, ale dzięki wspólnocie i braterstwu, mają szansę dokonać wielkich rzeczy. Serial „W trasie z Aspergerem” stanowi zapis ich niesamowitej podróży.

W trasie z Aspergerem – twórcy

Asperger's Are Us to pierwszy zespół komików złożony wyłącznie z osób z rozpoznanym zespołem Aspergera. New Michael Ingemi, Jack Hanke i Ethan Finlan poznali się podczas obozu letniego w 2005 roku. Od 2010 roku napisali i wykonali ponad 100 oryginalnych skeczy komediowych. Serial na potrzeby HBO zrealizowali Mark i Jay Duplass („Pokój 104”, „Bliskość”).

W trasie z Aspergerem – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

W trasie z Aspergerem, sezon 1, odcinek 6 W trasie z Aspergerem, sezon 1, odcinek 5 W trasie z Aspergerem, sezon 1, odcinek 4 W trasie z Aspergerem, sezon 1, odcinek 3 W trasie z Aspergerem, sezon 1, odcinek 2 W trasie z Aspergerem, sezon 1, odcinek 1