To tylko kilka dni

„To tylko kilka dni” oparty na zagranicznym formacie „Take Over Take Care”, to program, który przybliża życie i funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami.

„To tylko kilka dni” - opis programu

W drugim sezonie bohaterami cyklu będą Krzysiek, Agnieszka, Filip, Artur, Ania oraz ich bliscy, którzy pomagają im w codziennych czynnościach. Zgodnie z założeniami, teraz opiekunowie udadzą się na kilka dni urlopu, a ich miejsca zajmą Cleo, Joanna Liszowska, Andrzej Piaseczny, Rinke Rooyens oraz Akop Szostak. Jak przebiegną te spotkania? Czego dowiemy się o opiece wytchnieniowej w Polsce?

„To tylko kilka dni” - gdzie oglądać?

Program obejrzysz na antenie TTV i w serwisie VOD Player.pl.

To tylko kilka dni, sezon 2, odcinek 6 To tylko kilka dni, sezon 2, odcinek 5 To tylko kilka dni, sezon 2, odcinek 4 To tylko kilka dni, sezon 2, odcinek 3 To tylko kilka dni, sezon 2, odcinek 2 To tylko kilka dni, sezon 2, odcinek 1 To tylko kilka dni, sezon 1, odcinek 6 To tylko kilka dni, sezon 1, odcinek 5 To tylko kilka dni, sezon 1, odcinek 4 To tylko kilka dni, sezon 1, odcinek 3 To tylko kilka dni, sezon 1, odcinek 2 To tylko kilka dni, sezon 1, odcinek 1