Depp kontra Heard: proces dekady

Historia procesu, który zafascynował widzów na całym świecie. Dzięki intymnemu dostępowi do prawników Deppa, a także ekspertów prawnych bliskich sprawie, seria przedstawia batalię prawną z obu stron.

Depp kontra Heard: proces dekady - o programie

Wewnętrzna historia procesu, który był transmitowany na całym świecie i oglądany przez miliony w mediach społecznościowych. Dzięki intymnym kontaktom z prawnikami Deppa, ekspertami prawnymi i dziennikarzami, serial przedstawia kluczowe dowody i punkty zwrotne sprawy z obu stron, pozwalając widzom na podjęcie decyzji, komu wierzyć. Odcinek 1 opowiada się po stronie Johnny'ego, który na oczach całego świata wyszczególnia swoje krzywdzące dzieciństwo i uzależnienie od narkotyków, a jego prawnicy przygotowują się do przesłuchania Amber, przedstawiając alternatywną wersję wydarzeń, która pokazuje, że Johnny sam był ofiarą przemocy domowej. Odcinek 2 przygląda się relacji Amber, w tym jej szczegółowemu opisowi napaści seksualnej opowiedzianemu po raz pierwszy w kamerze, oraz temu, jak zwolennicy Deppa bezlitośnie atakowali ją za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Depp kontra Heard: proces dekady - gdzie oglądać

Program dostępny jest w serwisie VOD player.pl

Depp kontra Heard: proces dekady, sezon 1, odcinek 2Historia Amber Depp kontra Heard: proces dekady, sezon 1, odcinek 1Historia Johnny'ego