Królestwo snów

Opowieść o uwodzicielskiej krainie piękna, przepychu, władzy i pieniędzy ukształtowanej przez wachlarz niezwykłych postaci. W centrum historii znajdują się Bernard Arnault i Francois Pinault, dwaj bezwzględni, ambitni francuscy niszczyciele.

Królestwo snów - opis

Opowieść o uwodzicielskiej krainie piękna, przepychu, władzy i pieniędzy ukształtowanej przez wachlarz niezwykłych postaci. W centrum historii znajdują się Bernard Arnault i Francois Pinault, dwaj bezwzględni, ambitni francuscy niszczyciele, którzy stają się zaciekłymi rywalami. Obydwaj pragną podbić niegdyś cenione domy mody, które z czasem bardzo podupadły. Aby przekształcić je w globalne marki, wykorzystują kreatywność i błyskotliwość kwartetu projektantów. Z Londynu: Johna Galliano i Alexandera McQueena, obrazoburców z klasy robotniczej, którzy rewolucjonizują modę. Z Nowego Jorku: Marca Jacobsa i Toma Forda, dwóch amerykańskich marzycieli, którzy postanowili ożywić dwa z największych europejskich luksusowych domów mody.

Królestwo snów - gdzie oglądać?

Serial obejrzysz na platformie VOD player.pl

Królestwo snów, sezon 1, odcinek 4 Królestwo snów, sezon 1, odcinek 3 Królestwo snów, sezon 1, odcinek 2 Królestwo snów, sezon 1, odcinek 1