19 +

Młodzi, pełni życiowej energii, by stawić czoło przeciwnościom losu bohaterowie serialu, wkroczyli w dorosłość z entuzjazmem i wielkimi nadziejami. Życie jednak nie szczędzi im także przykrych doświadczeń, rozczarowań oraz kłopotów... ?

19+ - streszczenie

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lena - studentka medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę.

19+ - nowy sezon

Rodzicielstwo, wspólne mieszkanie i wkroczenie na rynek pracy - w nowym sezonie  „19+” bohaterowie wkraczają w kolejny etap dorosłego życia. Czy poradzą sobie z piętrzącymi się problemami, zachowując przy tym młodzieńczą radość?

Od czasu, kiedy okazało się, że Kubuś nie jest synkiem Arka i Lucy, relacja pary bardzo się komplikuje. Kiedy dziewczyna odkrywa ślady przemocy na ciele swojego biologicznego dziecka, za wszelką cenę chce chronić Kubusia. Czy młodym rodzicom uda się zapewnić bezpieczeństwo obu chłopcom?
Melania tworzy szczęśliwy związek z Jankiem. Niestety ich relacja zmienia się diametralnie, gdy z Włoch przyjeżdża mama chłopaka. Czy Mela nawiąże z nią kontakt i czy dziewczyna spodoba się przeszłej teściowej? Jak ta wizyta wpłynie na relacje pary?

W nowym sezonie zabiją weselne dzwony. Sara i Krzysiek staną na ślubnym kobiercu, ale ich wymarzona uroczystość przebiegnie inaczej niż zaplanowali. Panna młoda wyjawi własne sekrety, przez które Krzysiek nie będzie pewny swojej miłości.  Czy para będzie żyła długo i szczęśliwie?

19+ – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "19+" obejrzysz online na player.pl.

19+ – kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki „19+” obejrzysz już jesienią od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie TVN.