Moda na „Króla”

Moda na „Króla” to czteroodcinkowa seria o stylu lat 30., czyli czasów serialowej superprodukcji „Król”.  To także opowieść o czerpaniu inspiracji, projektowaniu, szyciu i prezentacji kolekcji mody answear.LAB KRÓL.

Moda na „Króla” - opis

Za dnia prostota, minimalizm i funkcjonalność, wieczorem podkreślona kobiecość i zjawiskowość rodem z Hollywood. Jaka była moda lat 30.? Zrodzona w dobie kryzysu, a więc skromniejsza niż w ubiegłej dekadzie i spełniająca zasady królującego modernizmu – stylu oddającego ducha epoki. Obecny nie tylko w modzie, ale też architekturze i wzornictwie doceniał prostotę i użytkowość. Ubrania stały się praktyczne i wygodne, choć nie  pozbawione sex appealu. Mniej wystawne, ale tracące na elegancji. Przede wszystkim jednak moda z tamtych lat okazała się ponadczasowa. Stroje nadal zachwycają, inspirują i przyczyniają się do powstania nowych projektów, takich jak kolekcja answear.LAB KRÓL.

Moda na „Króla” - gdzie oglądać?

Odcinki dostępne są online w serwisie VOD player.

Moda na „Króla”, sezon 1, odcinek 4 Moda na „Króla”, sezon 1, odcinek 3 Moda na „Króla”, sezon 1, odcinek 2 Moda na „Króla”, sezon 1, odcinek 1