Niebezpieczne związki

Związki i relacje małżeńskie zawsze budzą ogromne emocje. Niezależnie od obietnic wierności i miłości do grobowej deski, tylko nieliczni jej dotrzymują. Dlaczego? Bo jesteśmy genetycznie uwarunkowani do zdrady. Co więcej, to właśnie zdradę najtrudniej wybaczyć. Zdradzani i ci, którzy zdradzają – to właśnie oni są bohaterami programu  „Niebezpieczne związki”.

Każdy z odcinków opowiada historię innej pary. Na początku jest wzajemne zauroczenie, miłość, ślub. Później nadchodzi codzienność, pojawiają się wątpliwości i podejrzenia o niewierności. Bohaterowie, choć żyją razem, zaczynają wieść podwójne życie. W końcu jedno z nich decyduje zmierzyć się z prawdą, która może okazać się okrutna. W tym celu zwraca się z prośbą o pomoc do specjalistów.

Trójka młodych detektywów – Anna Figielska, Anna Charasz i Paweł Rudnicki, rozwiązywać będzie delikatne sprawy „natury sercowej”. Ich cel to ustalić, czy i w jakich okolicznościach spotykają się kochankowie, jak się ukrywają i okłamują mężów i żony. Będą śledzić, stosować detektywistyczne fortele, zakładać podsłuchy i podglądy, wchodzić w środowisko niewiernego małżonka.
Powody niewierności za każdym razem są inne – od szantażu, poprzez zauroczenie młodszym mężczyzną, motyw materialny, po pomyłkę życiową, zafascynowanie seksem czy po prostu zakochanie. Różnie też potoczą się historie naszych bohaterów. Niektórzy będą potrafili sobie wybaczyć i się pogodzić, dla innych zaś miłosny skok w bok stanie się powodem do rozwodu.

Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 12 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 12 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 11 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 10 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 9 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 8 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 7 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 6 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 5 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 4 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 3 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 2 Niebezpieczne związki, sezon 1, odcinek 1