Wesołowska i mediatorzy

Anna Maria Wesołowska powraca do TVN! Pojawi się w nowej roli – mediatorki. Wraz ze swoim zespołem będzie rozwiązywać trudne konflikty. Jak poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Serial „Wesołowska i mediatorzy” od września w TVN.

Anna Maria Wesołowska to postać znana widzom ze swojej bezkompromisowości, uczciwości, profesjonalizmu i odwagi, którymi nieraz wykazała się na sali sądowej. Te cechy pozwalają jej dalej rozwijać talent łagodzenia konfliktów i rozstrzygania sporów. Jesienią widzowie poznają jej nowe miejsce pracy – ośrodek mediacji, którym Anna Maria Wesołowska kieruje. Wraz z nią mediować będzie grupa współpracowników.

„Wesołowska i mediatorzy” to oparty na prawdziwych wydarzeniach serial o tym, że istnieją wyjścia z pozornie niemożliwych do rozwikłania sporów. Mediacja zaczyna być dostrzegana i doceniana, bo w skomplikowanym świecie zaczynamy coraz częściej szukać uzgodnienia stanowisk zamiast konfrontacji, zadośćuczynienia zamiast rewanżu i wybaczenia zamiast zemsty. Nikt lepiej nie pokaże, jak szukać sprawiedliwego i mądrego wychodzenia z konfliktów niż Anna Maria Wesołowska i jej zespół młodych mediatorów.

Wesołowska i mediatorzy, odcinek 30 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 29 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 28 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 27 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 26 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 25 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 24 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 23 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 22 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 21 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 20 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 19 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 18 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 17 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 16 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 15 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 14 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 13 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 12 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 11 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 10 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 9 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 8 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 7 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 6 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 5 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 4 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 3 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 2 Wesołowska i mediatorzy, odcinek 1