Przepis na życie

Historia „Przepisu na życie” udowodni, że nawet z najcięższej sytuacji można wyjść obronną ręką, a przede wszystkim nauczy nas, że nigdy nie jest za późno by szukać swojego upragnionego szczęścia!

Główną bohaterkę serialu „Przepis na życie” jest Anka (Magdalena Kumorek), którą poznajemy jako troskliwą żonę i matkę. Wydaje się, że jej poukładane życie niczym jej nie zaskoczy. Jednak w pogoni za codziennymi obowiązkami nie zauważa, że u boku jej męża Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawia się zupełnie nowa kobieta - Beata (Maja Ostaszewska). I nagle przychodzi dzień, kiedy jej codzienność rozbija się na drobne kawałki. Mąż mówi jej, że odchodzi a szef stwierdza, że nie jest już potrzebna w firmie.

Anka uświadamia sobie, że do tej pory była bierna i potulnie godziła się na to, co przynosił każdy dzień. Zaczyna rozumieć, że nie chce być kobietą, podporządkowaną tylko mężowi i domowym obowiązkom, która o sobie myśli zawsze na szarym końcu. Postanowi to wszystko zmienić i zawalczyć o siebie!

Anka podejmie pracę w restauracji, gdzie wykorzysta swój kulinarny talent, jakim jest gotowanie. Każde, nawet banalne w jej wykonaniu danie jest dziełem sztuki i ucztą dla podniebienia. Na swojej drodze spotyka także nowego mężczyznę i spełnienie
w miłości.

Świat bohaterów „Przepisu na życie” to świat, w którym ludzie patrzą z optymizmem w przyszłość, rodzina i przyjaciele są wsparciem, a poczucie humoru i dystans do siebie ważniejsze niż „życiowa zaradność”. Historia „Przepisu na życie” udowodni, że nawet z najcięższej sytuacji można wyjść obronną ręką, a przede wszystkim nauczy nas, że nigdy nie jest za późno by szukać swojego upragnionego szczęścia!

Przepis na życiesezon 5 odcinek 13 Przepis na życiesezon 5 odcinek 12 Przepis na życiesezon 5 odcinek 11 Przepis na życiesezon 5 odcinek 10 Przepis na życiesezon 5 odcinek 9 Przepis na życiesezon 5 odcinek 8 Przepis na życiesezon 5 odcinek 7 Przepis na życiesezon 5 odcinek 6 Przepis na życiesezon 5 odcinek 5 Przepis na życiesezon 5 odcinek 4 Przepis na życiesezon 5 odcinek 3 Przepis na życiesezon 5 odcinek 2 Przepis na życiesezon 5 odcinek 1 Przepis na życiesezon 4 odcinek 13 Przepis na życiesezon 4 odcinek 12 Przepis na życiesezon 4 odcinek 11 Przepis na życiesezon 4 odcinek 10 Przepis na życiesezon 4 odcinek 9 Przepis na życiesezon 4 odcinek 8 Przepis na życiesezon 4 odcinek 7 Przepis na życiesezon 4 odcinek 6 Przepis na życiesezon 4 odcinek 5 Przepis na życiesezon 4 odcinek 4 Przepis na życiesezon 4 odcinek 3 Przepis na życiesezon 4 odcinek 2 Przepis na życiesezon 4 odcinek 1 Przepis na życiesezon 3 odcinek 13 Przepis na życiesezon 3 odcinek 12 Przepis na życiesezon 3 odcinek 11 Przepis na życiesezon 3 odcinek 10 Przepis na życiesezon 3 odcinek 9 Przepis na życiesezon 3 odcinek 8 Przepis na życiesezon 3 odcinek 7 Przepis na życiesezon 3 odcinek 6 Przepis na życiesezon 3 odcinek 5 Przepis na życiesezon 3 odcinek 4 Przepis na życiesezon 3 odcinek 3 Przepis na życiesezon 3 odcinek 2 Przepis na życiesezon 3 odcinek 1 Przepis na życiesezon 2 odcinek 13 Przepis na życiesezon 2 odcinek 12 Przepis na życiesezon 2 odcinek 11 Przepis na życiesezon 2 odcinek 10 Przepis na życiesezon 2 odcinek 9 Przepis na życiesezon 2 odcinek 8 Przepis na życiesezon 2 odcinek 7 Przepis na życiesezon 2 odcinek 6 Przepis na życiesezon 2 odcinek 5 Przepis na życiesezon 2 odcinek 4 Przepis na życiesezon 2 odcinek 3 Przepis na życiesezon 2 odcinek 2 Przepis na życiesezon 2 odcinek 1 Przepis na życiesezon 1 odcinek 13 Przepis na życiesezon 1 odcinek 12 Przepis na życiesezon 1 odcinek 11 Przepis na życiesezon 1 odcinek 10 Przepis na życiesezon 1 odcinek 9 Przepis na życiesezon 1 odcinek 8 Przepis na życiesezon 1 odcinek 7 Przepis na życiesezon 1 odcinek 6 Przepis na życiesezon 1 odcinek 5 Przepis na życiesezon 1 odcinek 4 Przepis na życiesezon 1 odcinek 3 Przepis na życiesezon 1 odcinek 2 Przepis na życiesezon 1 odcinek 1