Przepis na życie

Historia „Przepisu na życie” udowodni, że nawet z najcięższej sytuacji można wyjść obronną ręką, a przede wszystkim nauczy nas, że nigdy nie jest za późno by szukać swojego upragnionego szczęścia!

Główną bohaterkę serialu „Przepis na życie” jest Anka (Magdalena Kumorek), którą poznajemy jako troskliwą żonę i matkę. Wydaje się, że jej poukładane życie niczym jej nie zaskoczy. Jednak w pogoni za codziennymi obowiązkami nie zauważa, że u boku jej męża Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawia się zupełnie nowa kobieta - Beata (Maja Ostaszewska). I nagle przychodzi dzień, kiedy jej codzienność rozbija się na drobne kawałki. Mąż mówi jej, że odchodzi a szef stwierdza, że nie jest już potrzebna w firmie.

Anka uświadamia sobie, że do tej pory była bierna i potulnie godziła się na to, co przynosił każdy dzień. Zaczyna rozumieć, że nie chce być kobietą, podporządkowaną tylko mężowi i domowym obowiązkom, która o sobie myśli zawsze na szarym końcu. Postanowi to wszystko zmienić i zawalczyć o siebie!

Anka podejmie pracę w restauracji, gdzie wykorzysta swój kulinarny talent, jakim jest gotowanie. Każde, nawet banalne w jej wykonaniu danie jest dziełem sztuki i ucztą dla podniebienia. Na swojej drodze spotyka także nowego mężczyznę i spełnienie
w miłości.

Świat bohaterów „Przepisu na życie” to świat, w którym ludzie patrzą z optymizmem w przyszłość, rodzina i przyjaciele są wsparciem, a poczucie humoru i dystans do siebie ważniejsze niż „życiowa zaradność”. Historia „Przepisu na życie” udowodni, że nawet z najcięższej sytuacji można wyjść obronną ręką, a przede wszystkim nauczy nas, że nigdy nie jest za późno by szukać swojego upragnionego szczęścia!

Przepis na życie, sezon 5, odcinek 13 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 12 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 11 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 10 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 9 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 8 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 7 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 6 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 5 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 4 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 3 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 2 Przepis na życie, sezon 5, odcinek 1 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 13 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 12 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 11 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 10 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 9 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 8 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 7 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 6 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 5 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 4 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 3 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 2 Przepis na życie, sezon 4, odcinek 1 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 13 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 12 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 11 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 10 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 9 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 8 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 7 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 6 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 5 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 4 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 3 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 2 Przepis na życie, sezon 3, odcinek 1 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 13 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 12 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 11 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 10 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 9 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 8 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 7 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 6 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 5 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 4 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 3 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 2 Przepis na życie, sezon 2, odcinek 1 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 13 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 12 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 11 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 10 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 9 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 8 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 7 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 6 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 5 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 4 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 3 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 2 Przepis na życie, sezon 1, odcinek 1