O mały włos...

"O mały włos" to nowy serial emitowany na antenie TTV.  Akcja produkcji rozgrywa się w małym miasteczku na południu Polski. Opowiada o losach Iwony, właścicielki miejscowego zakładu fryzjerskiego. Kobieta prowadzi swój biznes, który przez mieszkańców jest lubiany za miłą atmosferę oraz za fachowość. Prywatnie jest szczęśliwą matką nastoletniego syna Łukasza oraz mężatką. Pewnego dnia jej poukładany świat staje do góry nogami. Wszystko, co do tej pory brała za wyznacznik stabilności stanęło w gruzach. Bedzie musiała się nauczyć żyć na nowo. Jej losy będą się przeplatać z drugim bohaterem - Patrykiem, dawnym znajomym Iwony z czasów młodości. Mężczyzna jest również fryzjerem, co więcej, otworzy konkurencyjny zakład fryzjerski obok Iwony. Odtąd ich dzieje będą pełne burzliwych relacji, przeplatanych miłosnymi historiami.

 

Obsada

W rolach głównych zobaczymy
Iwona: Adrianna Gruszka
Patryk: Adam Adamonis
Burmistrz: Tadeusz Chudecki
Wituś: Marcel Wiercichowski
Justyna: Katarzyna Osipuk
Daniel: Piotr Zwolski
Andrzej: Daniel Piskorz
Oskar: Mariusz Dąbrowski
Łukasz: Wit Czerniewski
Mistrzuniu: Mariusz Capiga

Gdzie obejrzeć?

Serial "O mały włos..." jest emitowany na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na VOD player.pl Premiery zobaczysz w poniedziałek i wtorek o godzinie 17.45.

O mały włos..., sezon 1, odcinek 12 O mały włos..., sezon 1, odcinek 11 O mały włos..., sezon 1, odcinek 10 O mały włos..., sezon 1, odcinek 9 O mały włos..., sezon 1, odcinek 8 O mały włos..., sezon 1, odcinek 7 O mały włos..., sezon 1, odcinek 6 O mały włos..., sezon 1, odcinek 5 O mały włos..., sezon 1, odcinek 4 O mały włos..., sezon 1, odcinek 3 O mały włos..., sezon 1, odcinek 2 O mały włos..., sezon 1, odcinek 1 O mały włos..., sezon 0, odcinek 14 O mały włos..., sezon 0, odcinek 13