Odwróceni

Akcja „Odwróconych” rozgrywa się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Głównym miejscem ścierania się tych dwóch światów jest jednak Warszawa. Miasto staje się swoistym polem bitwy, świadkiem walki policji z mafią.

Głównymi bohaterami „Odwróconych” są Paweł Sikora (Artur Żmijewski), doświadczony policjant z Centralnego Biura Śledczego oraz Jan Blachowski „Blacha" (Robert Więckiewicz), gangster z najmocniejszej grupy przestępczej w Polsce. Osią serialu jest skomplikowana i niezwykle ryzykowna gra, jaka toczy się między jednym a drugim. Policjant próbuje przeciągnąć gangstera na stronę prawa. Gangster chce skorumpować policjanta. Ci dwaj mężczyźni stoją po przeciwnych stronach barykady, ale wiele ich łączy. To, czym się zajmują, niszczy ich rodziny. Obaj mają wspaniałe żony i obaj bardzo kochają swoje dzieci. Ich życie dalekie jest jednak od ideału. W pojedynkę muszą zmagać się z niechęcią swoich środowisk i własną słabością. Obaj są rozdarci. Blacha pomiędzy miłością i troską o rodzinę, a lojalnością wobec grupy, z której się wywodzi. Sikora z kolei między pracą a domem, dla którego ma zawsze za mało czasu. Desperacko próbuje być jednocześnie dobrym mężem i ojcem oraz dobrym policjantem. Sikora i Blacha mają swoje zasady, których – wydaje się – nigdy nie złamią.

Odwr\u00F3ceni odcinek 13 Odwr\u00F3ceni odcinek 12 Odwr\u00F3ceni odcinek 11 Odwr\u00F3ceni odcinek 10 Odwr\u00F3ceni odcinek 9 Odwr\u00F3ceni odcinek 8 Odwr\u00F3ceni odcinek 7 Odwr\u00F3ceni odcinek 6 Odwr\u00F3ceni odcinek 5 Odwr\u00F3ceni odcinek 4 Odwr\u00F3ceni odcinek 3 Odwr\u00F3ceni odcinek 2 Odwr\u00F3ceni odcinek 1