Żywioły Saszy - Ogień

Serial będący adaptacją prozy Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej, wcieliła się Magdalena Boczarska.

Oglądaj online wszystkie odcinki serialu w player.pl także w 4K!

„Żywioły Saszy – Ogień” - o czym jest serial?

Po latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki, Sasza Załuska wraca do Polski i niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo okazuje się wyjątkowo skomplikowane.

Na drodze do rozwiązania sprawy stoi nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?

„Żywioły Saszy – Ogień” - kto wystąpi?

W serialu zagrają: Magdalena Boczarska (Druga szansa, Król, Pod powierzchnią), Marcin Czarnik, Mirosław Haniszewski (Mały zgon), Piotr Srebowski, Piotr Cyrwus, Andrzej Konopka („Motyw”, Nie rób scen), Krzysztof Dracz, Arkadiusz Jakubik (Król), Jerzy Trela, Jędrzej Hyncar, Aleksandra Konieczna i inni.

„Żywioły Saszy – Ogień” - gdzie oglądać?

Serial „Żywioły Saszy – Ogień” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Żywioły Saszy - Ogień, sezon 1, odcinek 7 Żywioły Saszy - Ogień, sezon 1, odcinek 6 Żywioły Saszy - Ogień, sezon 1, odcinek 5 Żywioły Saszy - Ogień, sezon 1, odcinek 4 Żywioły Saszy - Ogień, sezon 1, odcinek 3 Żywioły Saszy - Ogień, sezon 1, odcinek 2 Żywioły Saszy - Ogień, sezon 1, odcinek 1