Tajemnica zawodowa

Tajemnice, sieć intryg, niewierność - kim tak naprawdę jest Andrzej Żurawski? Największym wrogiem swojej żony, a może przyjacielem? Czy mąż, dla którego Julia poświęciła całe swoje życie i karierę może ją cynicznie wykorzystywać? Jak prawda o mężu wpłynie na przyszłość i ich relacje?

Tajemnica zawodowa - opis serialu

„Tajemnica zawodowa” to nowy serial, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi, główną osią fabuły jest walka Julii Żurawskiej o oczyszczenie męża Andrzeja z zarzutów kryminalnych. Główna bohaterka, 40-letnia Julia po skończonych studiach prawniczych w Warszawie wróciła w rodzinne strony, gdzie związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim. Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej cały dotychczasowy świat.

Julia jako żona, matka i prawniczka musi odłożyć na bok uczucia i stanąć w obronie swojej rodziny. Wraca do pracy jako adwokat, walcząc o dobre imię męża oraz podejmując się nowych spraw związanych z prawem medycznym. Robi to dla dzieci, ale przede wszystkim dla siebie. Dzięki nowym obowiązkom Julia odkrywa w sobie ogień i pasję, o której dawno zapomniała. Bohaterka zmienia się w walczącą o siebie i swoich klientów prawniczkę, której głód wyzwań daje jej niespożytą siłę i skuteczność.

Tajemnica zawodowa - obsada

Obok Magdaleny Różczki (Julia) na ekranie pojawią się także Cezary Pazura (Andrzej), Piotr Stramowski (Miller), Anna Dereszowska (Kinga), Tamara Arciuch (Monika), Justyna Zielska (Paula) i Antonina Litwiniak (Lenka).

Tajemnica zawodowa - gdzie obejrzeć?

Serial w jakości 4K obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Tajemnica zawodowa, sezon 1, odcinek 10 Tajemnica zawodowa, sezon 1, odcinek 9 Tajemnica zawodowa, sezon 1, odcinek 8 Tajemnica zawodowa, sezon 1, odcinek 7 Tajemnica zawodowa, sezon 1, odcinek 6 Tajemnica zawodowa, sezon 1, odcinek 5 Tajemnica zawodowa, sezon 1, odcinek 4 Tajemnica zawodowa, sezon 1, odcinek 3 Tajemnica zawodowa, sezon 1, odcinek 2 Tajemnica zawodowa, sezon 1, odcinek 1