Pułapka

Od zdemaskowania tajemniczego mordercy mija rok. W tym czasie książka Olgi Sawickiej „Pułapka” trafia na listę bestsellerów, a pisarka zaczyna układać sobie życie. Niestety koszmary z przeszłości powracają i zmuszają pisarkę do śledztwa w sprawie dawnego morderstwa. Czy największą „Pułapką” jest przeszłość? Oglądaj w 4K!

Pułapka 2 – opis

Rok po koszmarnych wydarzeniach Olga Sawicka (Agata Kulesza) układa sobie życie – adoptuje Ewę (Marianna Kowalewska) i wspólnie chcą stworzyć szczęśliwy dom. Pisarka wraca również do pisarskiej formy i na szczyt popularności, a jej książka „Pułapka” trafia na listę bestsellerów.
Niestety Olga trafia na celownik mediów i wzbudza zainteresowanie opinii publicznej przez proces Dariusza Tyńca – mordercy młodej dziewczyny. Nadają mu przydomek „Bestia”, co łączy go z pisarką, ponieważ tak nazywał się jej pierwszy kryminał, w który charakteryzuje taki sam okrutny sposób działania mordercy. Kryminał był oparty na wspomnieniach kobiety, czy to więc oznacza, że zabójca z lat 80-tych ponownie zaatakował?

Olga postanawia ustalić co łączy zbrodnię z lat 80-tych ze sprawą Dariusza Tyńca. Sprawa „Bestii” przywołuje przeszłość kobiety i zmusza ją do konfrontacji z własną przeszłością.

Pułapka 2 – obsada

„Pułapka” to nie tylko świetny kryminał, ale również fantastyczna obsada. W rolach głównych zobaczymy: Agatę Kuleszę („Zimna wojna”, „Zabawa zabawa”, „Niewinne”), Marianna Kowalewska („Rojst”, „Nie mów do mnie mamo”), Leszek Lichota („7 rzeczy których nie wiecie o facetach”, „Wataha”),  Mateusz Więcławek („Kler”, „Belfer”, „Obietnica”) i Krzysztof Pieczyński („Ziarno prawdy”, „Sala samobójców”) i inni.

Pułapka 2 – gdzie oglądać

Wszystkie odcinki obejrzysz na Player.pl

Pułapka, sezon 2, odcinek 7 Pułapka, sezon 2, odcinek 6 Pułapka, sezon 2, odcinek 5 Pułapka, sezon 2, odcinek 4 Pułapka, sezon 2, odcinek 3 Pułapka, sezon 2, odcinek 2 Pułapka, sezon 2, odcinek 1 Pułapka, sezon 1, odcinek 6 Pułapka, sezon 1, odcinek 5 Pułapka, sezon 1, odcinek 4 Pułapka, sezon 1, odcinek 3 Pułapka, sezon 1, odcinek 2 Pułapka, sezon 1, odcinek 1