Pułapka

sezon 1 odcinek 3

Pułapka 4K

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj serial w najwyższej jakości – 4K. Pamiętaj, że aby móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego. Jeśli masz problemy z odtwarzaniem w 4K obejrzyj w wersji HD.

Streszczenie

Ewie (Marianna Kowalewska) i Oldze (Agata Kulesza) udaje się uciec z zasadzki zastawionej przez Czarnego (Leszek Lichota). Wychowanka domu dziecka nie ufa pisarce na tyle, by zdradzić jej wszystkie swoje tajemnice. Dziewczyna uważa, że Sawickiej zależy tylko na dobrym temacie do książki.

Justyna (Joanna Kulig) postanawia pomóc dziewczynom. Ewę udaje się ukryć przed komisarzem, który robi wszystko, by odnaleźć Maj.

Pisarka, szukając wskazówek, które mogłyby rozwiązać zagadkę domu dziecka,  spotyka się z tajemniczym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Czy znowu wpadnie w pułapkę?

Pułapka - ile odcinków?

Autorska produkcja TVN realizowana jest na podstawie sześcioodcinkowego scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za filmy „Bogowie”, „Najlepszy” oraz serial „Belfer”. Autorem zdjęć jest Marian Prokop („Listy do M.”, „Miasto 44”, „Belfer”). Producentami serialu są Katarzyna Bielecka i Tomasz Karpiński.

Pułapka- gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Pułapki" obejrzysz w player.pl.

Pułapka - kiedy premiera  nowego odcinka?

Nowe odcinki "Pułapki" obejrzysz w niedziele o 21:30 na antenie TVN.