Twarzą w twarz

Podczas strzelaniny w Babicach ginie policjant Hubert Sieńczuk. O jego zabójstwo oskarżony zostaje Wiktor Waszak, znany w środowisku przestępczym jako Ważka. Ścigany przez policję musi uciekać z kraju. Dzięki pomocy swojego ojca chrzestnego, Piekarza, trafia do szwajcarskiej kliniki chirurgii plastycznej. Operacji twarzy Ważki podejmuje się córka profesora kliniki, Marta.
Wiktor i Marta zakochują się w sobie. Niespodziewanie jednak sprawy Wiktora z przeszłości dają o sobie znać. Ktoś próbuje go zabić. Nie chcąc narażać Marty na niebezpieczeństwo, Wiktor postanawia wrócić do kraju i wyjaśnić sprawę zabójstwa policjanta, w którą został wmieszany.

Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 13 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 12 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 11 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 10 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 9 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 8 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 7 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 6 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 5 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 4 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 3 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 2 Twarzą w twarz, sezon 2, odcinek 1 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 12 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 11 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 10 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 9 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 8 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 7 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 6 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 5 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 4 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 3 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 2 Twarzą w twarz, sezon 1, odcinek 1