Twarzą w twarz

Podczas strzelaniny w Babicach ginie policjant Hubert Sieńczuk. O jego zabójstwo oskarżony zostaje Wiktor Waszak, znany w środowisku przestępczym jako Ważka. Ścigany przez policję musi uciekać z kraju. Dzięki pomocy swojego ojca chrzestnego, Piekarza, trafia do szwajcarskiej kliniki chirurgii plastycznej. Operacji twarzy Ważki podejmuje się córka profesora kliniki, Marta.
Wiktor i Marta zakochują się w sobie. Niespodziewanie jednak sprawy Wiktora z przeszłości dają o sobie znać. Ktoś próbuje go zabić. Nie chcąc narażać Marty na niebezpieczeństwo, Wiktor postanawia wrócić do kraju i wyjaśnić sprawę zabójstwa policjanta, w którą został wmieszany.

Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 13 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 12 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 11 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 10 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 9 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 8 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 7 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 6 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 5 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 4 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 3 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 2 Twarzą w twarzsezon 2 odcinek 1 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 12 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 11 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 10 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 9 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 8 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 7 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 6 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 5 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 4 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 3 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 2 Twarzą w twarzsezon 1 odcinek 1