Kruk. Jak tu ciemno

Po tragicznych wydarzeniach, które zakończyły drugi sezon, Kruk odsuwa się od bliskich i poświęca się własnemu śledztwu. Podczas dochodzenia poznaje bezdomnego Mariusza (Cezary Kosiński), który pomaga mu w samotnej opiece nad kilkuletnim synem.

Kruk. Jak tu ciemno - opis

Rozpacz. Trauma po tragicznych wydarzeniach drugiego sezonu. Niepohamowana chęć zemsty. Te uczucia powodują, że komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) odsuwa się od wszystkich, których znał, ponownie rzuca się w wir pracy i z kilkuletnim synem na rękach stara się prowadzić własne śledztwo. W trakcie dochodzenia, do Kruka „przykleja się” bezdomny Mariusz (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z Maksem i chętnie zajmuje się chłopcem, dzięki czemu główny bohater może skupić się na prowadzonej sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się wszystkich dowodów, które mogłyby ją zdekonspirować. Nie pomaga jej w tym jednak powrót Rudego (Tomasz Włosok), który próbuje przejąć nielegalne interesy w Białymstoku.

Kruk. Jak tu ciemno - gdzie oglądać?

Serial obejrzysz na platformie VOD player.pl

Kruk. Jak tu ciemno, sezon 3, odcinek 4Kruk. Jak tu ciemno 3 odc. 4 Kruk. Jak tu ciemno, sezon 1, odcinek 6 Kruk. Jak tu ciemno, sezon 1, odcinek 5 Kruk. Jak tu ciemno, sezon 1, odcinek 4 Kruk. Jak tu ciemno, sezon 1, odcinek 3 Kruk. Jak tu ciemno, sezon 1, odcinek 2 Kruk. Jak tu ciemno, sezon 1, odcinek 2 Kruk. Jak tu ciemno, sezon 1, odcinek 1