Yellowstone

Epicka saga z udziałem Kevina Costnera w roli Johna Duttona – głowy rodziny i właściciela największego rancza w USA. Mężczyzna zmaga się z licznymi wyzwaniami, by ochronić swoją ziemię.

Yellowstone - opis

John Dutton jest surowym, ale sprawiedliwym patriarchą, który zrobi wszystko, aby chronić swoją ziemię i rodzinę. Jego dzieci, Kayce, Beth i Jamie, mają różne podejście do zarządzania ranczem, co często prowadzi do konfliktów. Oprócz wewnętrznych waśni, Duttonowie muszą się również zmagać z bezwzględnymi deweloperami, lokalnymi politykami i rywalizującymi ranczerami. Serial zyskał ogromną międzynarodową popularność, zdobywając uznanie zarówno widzów, jak i krytyków za swoją autentyczność, dynamiczną fabułę i znakomitą grę aktorską. Ten fascynujący, wielokrotnie nagradzany dramat, to nie tylko opowieść o walce o wpływy, ale również o skomplikowanych relacjach rodzinnych i politycznych intrygach.

Yellowstone - twórcy i obsada

Serial został stworzony przez Taylora Sheridana, twórcę scenariusza m.in. do filmów "Sicario" oraz Johna Linsona, producenta odpowiedzialnego za serial "Synowie Anarchii". W głównych rolach, oprócz Kevina Costnera wystąpili także: Kelly Reilly, Cole Hauser, Luke Grimes, Wes Bentley, Dave Annable, Forrie J. Smith i Gil Birmingham.

Yellowstone - gdzie oglądać?

Serial będzie dostępny na platformie VOD player.pl już od 1 lipca.

Yellowstone, sezon 1, odcinek 7 Yellowstone, sezon 1, odcinek 6 Yellowstone, sezon 1, odcinek 5 Yellowstone, sezon 1, odcinek 4