Mamy to

Pachnący bobas, dźwięki łagodnych kołysanek, spokojna i szczęśliwa atmosfera - istna sielanka... Nie. Dzieci szybko i bezwzględnie weryfikują wyobrażenia o rodzinie jak z obrazka. A każda potencjalna chwila ciszy może być początkiem prawdziwej domowej katastrofy. Jak odnaleźć się w nowej roli i nie zwariować?

Mamy to - opis programu

Prawdziwe rodzinne życie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych, ale za to zawiera całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji. Nowy serial komediowy „Mamy to" otwiera drzwi do świata współczesnych rodziców. Nie zobaczymy tu jednak wykreowanych, perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców. Osoby, które doceniają smak rodzicielstwa pragną zachować w tym umiar i pozwalają sobie na bycie nieidealnym.

Bohaterami są dwie pary. Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada i Szymon, którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi - zaprawieni w bojach Ewa i Szymon, którym niedawno urodziła się druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie jakim jest posiadanie potomstwa.

Mamy to - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na platformie VOD Player.pl

Mamy to, sezon 1, odcinek 10 Mamy to, sezon 1, odcinek 9 Mamy to, sezon 1, odcinek 8 Mamy to, sezon 1, odcinek 7 Mamy to, sezon 1, odcinek 6 Mamy to, sezon 1, odcinek 5 Mamy to, sezon 1, odcinek 4 Mamy to, sezon 1, odcinek 3 Mamy to, sezon 1, odcinek 2 Mamy to, sezon 1, odcinek 1