Nieobecni

To jedna z tych serialowych kontynuacji, na którą użytkownicy Playera czekają z niecierpliwością. Pierwszy sezon „Nieobecnych” poruszył ich serca, stając się jednym z najpopularniejszych tytułów w serwisie. Drugi – jeszcze bardziej zawiły i tajemniczy – skupi się na losach komisarz Elżbiety Zawady, która rusza tropem zaginionej przed piętnastu laty córki.

Oglądaj online wszystkie odcinki serialu w Player.pl także w 4K!

„Nieobecni” - o czym jest serial?

Piętnaście lat. Tyle dokładnie mija od momentu, kiedy zatrzymało się życie Elżbiety. Jej 17-letnia córka Kasia wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Dotychczasowe śledztwo nie przyniosło żadnych rezultatów i nie dało odpowiedzi na najbardziej dręczące pytania: Co się stało? Czy Kasia żyje?

Zawieszenie nierozwiązanej sprawy nie pozwoliło dotąd zamknąć bolesnego rozdziału w życiu Elżbiety. Co gorsza, co jakiś czas pojawiają się fałszywe alarmy, które wzniecają wiecznie tlący się płomień matczynej nadziei. Teraz – tuż po 30. urodzinach Kasi Zawady – wyłania się realny trop. W głębi polski zostają znalezione zwłoki, a na nich ślady jej krwi. Wniosek jest jeden – Kasia żyje, a przynajmniej żyła jeszcze kilka lat temu! Sprawa zostaje wznowiona i trafia na biurko Zachary. Dla Filipa i Elżbiety rozpoczyna się najtrudniejsze śledztwo w karierze, podczas którego rodzicielskie emocje coraz częściej biorą górę nad profesjonalizmem, a każdy kolejny element układanki odsłania skrywane tajemnice Zawady. W śledztwie pojawia się również Mila. Po traumatycznych doświadczeniach dziewczyna czuje pustkę. Nie widzi sensu w dalszej karierze artystycznej. Pragnie działać, robić coś dobrego – ważnego! W tym celu zgłasza się na wolontariat do fundacji osób zaginionych i niespodziewanie dociera do ważnych dla prowadzonego śledztwa faktów. A niezawodna intuicja doprowadza ją do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, kładąc na szali związek z Filipem, a także jej życie!

„Nieobecni” - obsada

W serialu zagrają: Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki („1800 gramów”, „Gwiazdy w karetce”, „Planeta singli”), Danuta Stenka („Lekarze”), Karolina Gruszka,  Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Zbigniew Stryj, Kazik Mazur, Krzysztof Zawadzki i inni.

Serial został zaprezentowany podczas 15. Mastercard OFF Camera.

„Nieobecni” - gdzie obejrzeć?

Serial „Nieobecni” obejrzysz w serwisie VOD Player.pl.

Nieobecni, sezon 2, odcinek 10 Nieobecni, sezon 2, odcinek 9 Nieobecni, sezon 2, odcinek 8 Nieobecni, sezon 2, odcinek 7 Nieobecni, sezon 2, odcinek 6 Nieobecni, sezon 2, odcinek 5 Nieobecni, sezon 2, odcinek 4 Nieobecni, sezon 2, odcinek 3 Nieobecni, sezon 2, odcinek 2 Nieobecni, sezon 2, odcinek 1 Nieobecni, sezon 1, odcinek 10 Nieobecni, sezon 1, odcinek 9 Nieobecni, sezon 1, odcinek 8 Nieobecni, sezon 1, odcinek 7 Nieobecni, sezon 1, odcinek 6 Nieobecni, sezon 1, odcinek 5 Nieobecni, sezon 1, odcinek 4 Nieobecni, sezon 1, odcinek 3 Nieobecni, sezon 1, odcinek 2 Nieobecni, sezon 1, odcinek 1