Nieobecni

„Nieobecni” – inspirowani sprawami najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju – to wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym!

„Nieobecni” - o czym jest serial?

Po długiej nieobecności Mila Gajda, ceniona i znana perfomerka oraz tancerka, przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. To tutaj, w małym miasteczku mieszkają jej najbliżsi – Marcin, Dorota i Olek Gajdowie. Szanowana i lubiana przez wszystkich rodzina…

Kiedy Mila dociera do domu, zastaje okruszki na talerzach, zimną herbatę w kubkach, karpia pływającego w wannie i rozpoczęte przygotowania do świąt. Brakuje jednak najważniejszego – rodziców i brata!Godziny mijają, a bliscy nie wracają i nie dają znaku życia. Kobieta rozpoczyna dramatyczne poszukiwania, nieustannie zadając sobie pytanie: „Gdzie oni są?!” Jak to możliwe, że w małej miejscowości, w której wszyscy wszystko o sobie wiedzą, nikt nic nie widział i nic nie słyszał? W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę, bardzo osobliwego – mającego zespół Aspergera, a przy tym niezwykle bystrego – podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Już pierwsze spotkanie Mili i Filipa doprowadza do starcia dwóch bardzo silnych, ale równie skrajnych osobowości, które są jak ogień i woda!

„Nieobecni” - kto wystąpi?

W serialu zagrają: Justyna Wasilewska (Mila Gajda), Piotr Głowacki (Filip Zachara), Zbigniew Stryj (Marcin Gajda), Izabela Kuna (Dorota Gajda), Anna Dymna (Zośka Gajda), Grzegorz Damięcki (Paweł Borkowski), Danuta Stenka (Elżbieta Zawada), Tomasz Włosok (Kuba Olechnowicz), Łukasz Garlicki (Miłosz Wielgucki), Mateusz Czułowski (Olek), Aleksandra Justa (Natalia Gajda), Edyta Torhan (Ilona Borkowska), Sebastian Jasnoch (Jacek Sierpień), Karol Bernacki (Tomasz Makar), Maria Kania (Iza Maciejczuk) i inni.

„Nieobecni” - kiedy premiera?

Serial „Nieobecni” już wkrótce obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Nieobecni, odcinek 10 Nieobecni, odcinek 9 Nieobecni, odcinek 8 Nieobecni, odcinek 7 Nieobecni, odcinek 6 Nieobecni, odcinek 5 Nieobecni, odcinek 4 Nieobecni, odcinek 3 Nieobecni, odcinek 2 Nieobecni, odcinek 1