Nieobecni

sezon 1 odcinek 6

Nieobecni

Czeska policja zatrzymuje Olka. Niestety, osoba, która mogłaby być kluczowa w rozwiązaniu zagadki rodziny Gajdów, ucieka.

Oglądaj online wszystkie odcinki serialu w player.pl także w 4K!

„Nieobecni” - streszczenie odcinka

Przesłuchanie chłopca nic nie wnosi do sprawy – nastolatek milczy! Wkrótce Mila dowiaduje się z reportażu telewizyjnego, że brat w asyście Filipa wrócił do Kasprowa. Natychmiast jedzie na posterunek. Jednak nie udaje jej się spotkać z chłopcem – ten przebywa pod obserwacją lekarską. Mila prosi Filipa, żeby, wbrew przepisom, zabrał ją do brata. Czy podkomisarz po raz kolejny zgodzi się złamać dla niej regulamin? Elżbieta informuje tancerkę, że Olek przeżył traumę. Nikt jednak nie podejrzewa, jak wielką… Wstępne ustalenia psycholog są szokujące! Wszystkie znaki wskazują na jednego z ostatnich podejrzanych.

Filip postanawia jeszcze bliżej przyjrzeć się jego życiu oraz relacjom z bratem Mili. Dokąd doprowadzą go nowe tropy? Tymczasem Olek wraca do domu, gdzie siostra otacza go czułą opieką. Brat opowiada jej o strzępach wspomnień z nocy przed Wigilią. Czyżby jej najczarniejsze myśli się spełniły? Pod osłoną nocy w miasteczku zjawia się poszukiwana osoba! Do Kasprowa przyjeżdża również Natalia Gajda. Jest gotowa powiedzieć Mili całą prawdę – zrzucić z serca coś, co ciążyło jej latami. Po emocjonującej rozmowie Mila odprowadza matkę do samochodu. Kiedy wraca do domu, ktoś nagle zastępuje jej drogę… Czy tancerce grozi niebezpieczeństwo?

„Nieobecni” - gdzie obejrzeć?

Serial „Nieobecni” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.