Nieobecni

sezon 1 odcinek 2

Nieobecni

Filip urządza się w lokalnym komisariacie. Od samego początku wprowadza nowe porządki, które nie wszystkim się podobają.

Oglądaj online wszystkie odcinki serialu w player.pl także w 4K!

„Nieobecni” - streszczenie odcinka

Mila z pomocą mieszkańców Kasprowa, aranżuje nocne poszukiwanie bliskich. W pewnym momencie na horyzoncie pojawia się wściekły podkomisarz Zachara!

Na drugi dzień Filip organizuje Mili konferencję prasową. Po emocjonalnym apelu do mediów dziewczyna postanawia dalej działać i rozwiesza plakaty po okolicy. Po powrocie do domu czeka ją szok!

Przeglądając rzeczy brata, Mila znajduje zapiski, które wzbudzają jej czujność. Natychmiast idzie do szkoły, w której uczy się Olek. Na miejscu spotyka kolegę brata. Okazuje się, że na krótko przed zaginięciem nastolatek nawiązał nową internetową znajomość. Mila podąża za tropem. Co znajdzie w komputerze, z którego korzystał Olek? Jakby tego było mało, w podstawówce Mila natyka się na woźną. Kobieta mówi jej o dziwnym hobby kilku chłopaków ze szkoły.

Filip odwiedza Pawła Borkowskiego. Co wyniknie z tej wizyty? Wkrótce na komisariacie pojawia się Mila. Przekazuje Filipowi, co odkryła podczas prywatnego „śledztwa”.

Milę dręczą koszmary senne. W międzyczasie w Kasprowie pojawia się Miłosz, oferując jej swoje wsparcie. Co na to Mila?

W łazience,  wśród rzeczy do prania, Mila znajduje wiadomość – tę samą, którą Dorota dostała na kilka dni przed zaginięciem. Od razu pokazuje ją Filipowi. Podczas kolejnej wizyty na komisariacie do Mili dociera bardzo ważna rzecz… Postanawia naprawić swoje błędy.

Podążając za poszlakami od Mili Filip przesłuchuje kolegę Olka, który wyjawia mu miejsce spotkań chłopaków ze szkoły. Podkomisarz rozmawia z jednym z nich. Kiedy nie uzyskuje żadnych odpowiedzi, postanawia go śledzić. Do czego doprowadzi go nastolatek?

Mila z kolei wpada z wizytą do Zośki i dowiaduje się o kryzysie zdrowotnym ciotki. Kobiety rozmawiają o kredycie, który Gajdowie zaciągnęli tuż przed swoim zaginięciem. Zośka ma swoją hipotezę. Mila podąża za nią i idzie do salonu fryzjerskiego Doroty. Tam odbywa szczerą rozmowę z jedną z pracownic, która rzuca nowe światło na ostatnie wydarzenia.

Z laboratorium przychodzą wyniki badań – krew znaleziona na schodach w domu Gajdów należy do Marcina. W tym samym czasie płetwonurkowie wyławiają z pobliskiego jeziora ciało mężczyzny…

„Nieobecni” - gdzie obejrzeć?

Serial „Nieobecni” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.