Nieobecni

sezon 1 odcinek 3

Nieobecni

Mila i Filip wracają z prosektorium. Pod domem Gajdów na kobietę czeka tłum ciekawskich sąsiadów.

Oglądaj online wszystkie odcinki serialu w player.pl także w 4K!

„Nieobecni” - streszczenie odcinka

Wśród nich jest również Natalia. Próbuje pocieszyć córkę. Niestety, rozmowa schodzi na bolesne dla obu stron tematy… Nazajutrz Mila zauważa, że sąsiedzi są do niej wrogo nastawieni. Współczucie i empatia ustępują miejsca pogardzie. Zszokowana kobieta odkrywa, co stoi za diametralną zmianą w ich zachowaniu. Emocje Mili biorą górę… Borkowski stawia się na posterunku na kolejne przesłuchanie. Czy tym razem Filip wyciągnie z niego prawdę?

Na posterunku w Kasprowie pojawia się ciotka Zachary i jego szefowa, Elżbieta. Omawia z bratankiem sprawę zaginięcia Gajdów. Przekazuje mu również informacje na temat stanu zdrowia jego ojca. Ich rozmowę przerywa wejście Mili w towarzystwie funkcjonariuszy. Kobieta ponownie daje się ponieść emocjom. Elżbieta uświadamia jej, że impulsywnym zachowaniem nic nie wskóra. Wychodząc z komisariatu, Mila widzi Borkowskiego. Chce wiedzieć, co Filip znalazł na lokalnego stomatologa. Miłosz proponuje swojej dziewczynie, żeby kontynuowała występy. Ona kategorycznie odmawia.

Rozmawiając przez telefon, Mila nie orientuje się, że jest śledzona. Niespodziewanie „stalker” dopada do niej… Borkowski wraca do domu, gdzie czeka na niego żona. Między małżonkami dochodzi do szczerej rozmowy, po której kobieta spotyka się z Zacharą. Elżbieta przychodzi do brata do szpitala. Następnie namawia Filipa, żeby przyjechał do ojca. Zośka przypomina Mili pewne zdarzenie, które w zaistniałych okolicznościach, nabrało nowego znaczenia. Mila i Filip podążają za tropem ciotki. Po powrocie do Kasprowa czeka ich kolejny szok!

„Nieobecni” - gdzie obejrzeć?

Serial „Nieobecni” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.