Nieobecni

sezon 1 odcinek 5

Nieobecni

Mila zauważa, że Olek odpisał na wiadomość tajemniczego przyjaciela z czata i umówił się z nim na spotkanie na parkingu podziemnym.

Oglądaj online wszystkie odcinki serialu w player.pl także w 4K!

„Nieobecni” - streszczenie odcinka

Natychmiast udaje się pod wskazany adres. Na miejscu spotyka… Filipa! Wkrótce dochodzi do tragedii. Paweł, kochanek Doroty, staje się obiektem nienawiści mieszkańców Kasprowa. Policja znajduje więcej dowodów w mieszkaniu nowego podejrzanego o zaginięcie rodziny Gajdów. Jest pewne – miał on swoje „tajemnice” z Marcinem. Filip rozmawia z rodzicami Kuby na temat jego relacji z trenerem Gajdą. Zauważa, że ich zeznania są nie do końca spójne… Elżbieta spotyka się z Milą. Oburzona nieudaną akcją operacyjną Filipa tancerka prosi, żeby ktoś inny przejął sprawę zaginięcia jej rodziny. Elżbieta uświadamia jej, że Filip jest najlepszy z jej zespołu i tylko on ma szansę odnaleźć Gajdów.

Dziewczyna wybucha. Nie ma siły już żyć z pytaniami, na które nikt nie potrafi odpowiedzieć. Policja zatrzymuje mężczyznę, który nagabywał dzieci pod szkołą. Czy ma on coś wspólnego z zaginięciem Olka? W domu Gajdów pojawia się Zośka z jasnowidzem. Po zdemaskowaniu oszusta Mila wyrzuca go za drzwi. Filip rozmawia w cztery oczy z matką Kuby. Ma przeczucie, że kobieta coś ukrywa. I czy tym razem podkomisarz ma rację? Tymczasem Mila bije się z myślami, już nie wie, w co i komu ma wierzyć. Zośka przywołuje ją do porządku. Miłosz wysyła Mili nagranie z Pragi, na którym widać kogoś bardzo znajomego! Pojawia się realna szansa na odnalezienie Gajdów! Wkrótce Zachara wyrusza do Czech. Mila, mimo wyraźnego zakazu, podąża za nim. Między tancerką a policjantem dochodzi do kolejnej konfrontacji. W Czechach Filip rozpoczyna współpracę z lokalną policją. W tym czasie osoba z nagrania planuje swoje kolejne ruchy. Czy Filip i Mila zdążą ją zatrzymać?

„Nieobecni” - gdzie obejrzeć?

Serial „Nieobecni” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.